Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket zavar, ha egy fiúnak/lánynak van kutyája? Lehet ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Most főleg azokra gondolok, akiknek nincs. Mennyire zavaró számotkora, hogy pl. délutánonként filmezés helyett kutyátsétáltatni kell menni? Vagy ha egy fiú/lány sokat beszél a kutyájáról? Sok kutyás programot csinál? Ha átmegy hozzátok, viszi a kutyát is? ( kicsi kutyáról van szó, ha ez számít )
2010. nov. 24. 09:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ez a kétdés nem a kutya fürdetésről szól.

Amúgy nem zavar a kutya,de ha át jön a párom akkor 1edül jöjjön.Volt kutyánk de végül beláttuk(tesom),hogy nem érezné jól magát nálunk és lepasszoltuk.Sajnáltam kicsit mert ari kutya volt ,de én soha sem szedtem volna össze,mert nem érzem,hogy szükségem lenne egy házi állatra.

2010. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!