Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket zavar, ha egy fiúnak/lánynak van kutyája? Lehet ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Most főleg azokra gondolok, akiknek nincs. Mennyire zavaró számotkora, hogy pl. délutánonként filmezés helyett kutyátsétáltatni kell menni? Vagy ha egy fiú/lány sokat beszél a kutyájáról? Sok kutyás programot csinál? Ha átmegy hozzátok, viszi a kutyát is? ( kicsi kutyáról van szó, ha ez számít )
2010. nov. 24. 09:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az, akinek van háziállata, és ő gondozza, tanult már némi felelősséget. Szóval ez inkább előny, mint hátrány. Kivétel, ha allergiás valaki nálatok a kutyára, akkor meg kell kérni az illetőt, hogy oda ne vigye.

Ha vannak más programok is, nem csak kutyás, akkor ez is rendben van.

2010. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van kutyám, és néha a barátommal együtt visszük sétálni, játszunk vele. De dirket figyelek rá, hogy ne legyen neki sok a kutyából, nem szoktam átvinni hozzájuk.
2010. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én spec szeretem a kutyákat, nekem is volt (most nem tudok tartani, de ha lehetne, lenne is) de nem volt gond a kutyasétáltatás, jó közös program az is. Persze ez ugye a párodtól is függ. Ha rühelli a kutyákat, lusta, vagy csak az olyan gáz szöveggel áll hozzá az nem jó. Valamilyen kompromisszumot kell kötni. A kutyát sem szabad elhanyagolni senki kedvéért( aki kutyás az érti) de a partnered sem. Aki ezt nem érti meg, nem tolerálja az lehetséges, hogy komolyabb dologban sem áll melléd az életben.
2010. nov. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
én szeretema kutyákat szel ez nem lenne probléma :D sött egy közös pont :D nem kizáró ok csak az ha 1 foga van félszeme és falába :D 21/f
2010. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem kizáró ok csak,ha néz sexközben.Inkább macska ellenes vagyok de csak az allergiám miatt.
2010. nov. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok,én szeretem a kutyákat,de vannak azok a k*rvás "fifi-kutyák" na azokat utálom de nagyon, kis korcs sz*rok.
2010. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Igen eléggé! Mivel FÉLEK A KUTYÁKTÓL.
2010. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
10:52 Teljesen paradox amit írtál, biztos nem szereted a kutyákat, mert aki szereti, az nem beszél így egyikről se. Miért lenne egyik kutya rosszabb, mint a masik? Milyen az a fifikutya?
2010. nov. 24. 11:05
 9/21 anonim ***** válasza:
Gondolom valami csivavára vagy uszkárra gondolhatott a "fifi" alatt. Am egyáltalán nem kizáró ok. Nekem van két kistestű kutyám és a párom is jól kijön velük. Nem kell őket sétáltatni, a lakásban meg lehet velük játszani közösen is.
2010. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Engem akkor zavar, ha a lakásban tartja, az a véleményem, hogy a háziállat nem az emberrel egy élettérbe való. A hideg futkos a hátamon pl., amikor valakiről kiderül, hogy a kutyáját a saját fürdőkádjában fürdeti, ahol ő is ő meg a családja is fürödni szokott. Egyébként, ha van állata, egyáltalán nem zavar.
2010. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!