Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Elmondjátok egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Elmondjátok egymásnak és zavar benneteket?

Figyelt kérdés
Van a sulinkban egy elég nagy baráti társaság. Fiúkból. Az egyik srác nagyon bejött nekem szóval próbálkoztam nála de nem jött össze. Túltettem magam rajta. Viszont rájöttem hogy van még egy rendes srác a társaságban. Beszéltem is vele és nagy meglepetésemre rájöttem hogy bejövök neki. Viszont attól félek hogy megbeszélték egymás között hogy próbálkoztam mindegyiküknél és ezért azt hiszi a srác hogy én mindenkinél bepróbálkozok. De ez nem igaz! A srácnak van egy jó haverja akivel tudom hogy megbeszélt engem, de nem tudom hogy a nagy társaságba is szóba kerültem-e. Mekkora esély van erre?
2010. okt. 22. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
a fiúk imádnak pletykálni, biztos hogy te is szóba jöttél :)
2010. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, elmondjuk egymásnak. Hogy őt személy szerint zavarja-e, azt meg senki sem fogja tudni megmondani. Amúgy igen, valószínű, hogy szóba kerültél.
2010. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hogy szoba kerultel e annak 99,999% az eselye hogy igen.


nekem van egy haverom es volt kozos baratnonk :) hulyesegnek hangzik de igy van,nem is neveznem baratnonek,inkabb krvanak.a csajnak volt baratja,de egy helyen laktunk a csaj a baratom es en,egyszer a baratom ment a lanyhoz,egyszer en,de engemet nem zavart,mert tudtam ahogyan osszejovok egy novel,akkor ot ott is hagyom,most viszont a lany egyedul van :)


clyde

2010. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Remek! Asszem ebben a suliban végem van! Ezentúl egy fiúra se merek majd ránézni!
2010. okt. 22. 17:10
 5/12 X. Maté ***** válasza:

Majdnem megkérdeztem, hogy nem Máté volt-e a másik srác, mert felületesen olvastam el a szöveget és a suliban rész kimaradt :)


Haverom felment egy csajhoz, akit lekoptatott, aztán 2 hét múlva felmentem hozzá én is, persze én nem ismertem a csajt, de a csaj tudta hogy ki vagyok, aztán én is lekoptattam, amikor meg beszéltük haverokkal, hogy mi volt, egész vicces vége lett...

2010. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

Remek! Asszem ebben a suliban végem van! Ezentúl egy fiúra se merek majd ránézni!"


Ez olyan tipikus lányos hozzáállás, már bocs. Beszéltek rólad. Na és akkor mégis mi van??? Nincs ember a világon, akiről a környezete soha nem beszélt volna, nem gondolod. Az emberek szinte mind már csak ilyenek. Szeretik megbeszélni a dolgokat egymás között. De intelligens ember bizony nem az alapján alkot véleményt, hogy mások mit mondanak, hanem elsősorban a saját tapasztalatai alapján. Tehát: ha a srác kellően intelligens, akkor nem ez alapján fog téged megítélni, sőt, ez akármelyik srácra igaz lesz. Szóval nyugodtan kezdeményezz csak nála, ha tetszik.

2010. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jójó! köszönöm!

Eddig úgy tűnt hogy tényleg minden sínen van. Már csak el kell hívnia valahova és akkor már biztos lehetek magamban. Erre már 2 napja olyan mintha ott se lennék

2010. okt. 22. 17:18
 8/12 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

Jójó! köszönöm!

Eddig úgy tűnt hogy tényleg minden sínen van. Már csak el kell hívnia valahova és akkor már biztos lehetek magamban. Erre már 2 napja olyan mintha ott se lennék"


Akkor ideje rákérdezni, hogy: "most akkor érdemes még rád számítanom, vagy álljak tovább?". Ennyi.

2010. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

aki ferfi az nem szereti ha egy lany kezdemenyez,csak azok szeretik akik felnek megszollitani egy not,na a srac tobb mint valoszino nem ebbe a kategoriaba tartozik,o az a fajta aki leszollit egy not,kettot es vegzi dolgat,meg ha akad egy egy ilyen is,hat nem szalassza el az alkalmat,en sem tennem.


engemet egyszer szollitott le lany,elmondta hogy tetszek neki meg sok marhasagot,mar nem is emlekszem,hat termeszetesen benne voltam hogy jarjunk,egy honapig jartunk,mig talaltam jobbat nalla.


clyde

2010. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor ideje rákérdezni, hogy: "most akkor érdemes még rád számítanom, vagy álljak tovább?". Ennyi.


pfff,termeszetesen hogy tovabb all,mivel a srac mindent elmond majd a tobbieknek es csak rohogni fognak rajta,azt ne tedd,en is pont ezt tettem azzal a lannyal.


clyde

2010. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!