Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Elmondjátok egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Elmondjátok egymásnak és zavar benneteket?

Figyelt kérdés
Van a sulinkban egy elég nagy baráti társaság. Fiúkból. Az egyik srác nagyon bejött nekem szóval próbálkoztam nála de nem jött össze. Túltettem magam rajta. Viszont rájöttem hogy van még egy rendes srác a társaságban. Beszéltem is vele és nagy meglepetésemre rájöttem hogy bejövök neki. Viszont attól félek hogy megbeszélték egymás között hogy próbálkoztam mindegyiküknél és ezért azt hiszi a srác hogy én mindenkinél bepróbálkozok. De ez nem igaz! A srácnak van egy jó haverja akivel tudom hogy megbeszélt engem, de nem tudom hogy a nagy társaságba is szóba kerültem-e. Mekkora esély van erre?
2010. okt. 22. 17:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"pfff,termeszetesen hogy tovabb all,mivel a srac mindent elmond majd a tobbieknek es csak rohogni fognak rajta,azt ne tedd,en is pont ezt tettem azzal a lannyal."


Pont ugyanezt? Meglátszik, hogy román vagy, haver. :DDD

2010. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Fülünyúl ***** válasza:

Nem értem miért veszed zokon hogy azt hiszi mindenkinél bepróbálkozol mikor valóban azt csinálod/-tad? Ne ámítsd önmagad, ha ő sem jött volna be, találtál volna még egy "ő is rendes" srácot a társaságban. Szóval joggal mondják ezt és röhögnek rajtad a hátad mögött, valószínűleg erősen érezhető volt a "ha nincs ló, jó a szamár is" viselkedésed részükről is.

Ezen tedd túl magad, és próbálj meg változtatni magadon, legyen benned tartás és türelem.

2010. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!