Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtette kitörölni még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette kitörölni még mindig? :/

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Itt van egy régebbi kérdésem.


A lényeg az,hogy már több mint, egy hónapja együtt vagyunk a barátommal(tudom nem sok)és az exéről még mindig meg van a csókos kép:/Eléggé bánt a dolog,de tudom,hogy nem szép,hogy turkálok a telefonjában,de múltkor is csak a közös képeinket akartam megnézni,de most viszont azért,hogy meg-e van még az exéről meg róla a kép? És sajnos meg van:/

Írták páran,hogy mért kell eltörölni a múltat,ha új kapcsolatot kezdünk etc.etc?De akkor legalább a telefonjából törölje ki és mentse le gépre, vagy akárhogy és tegye el a szekrénybe:/

Szerintetek megint csak túlreagálom, vagy beszéljek vele,vagy mondjam neki?Eléggé elszomorít:(

Én pl kitöröltem a képeket,mert ezzel nekem is könnyebb volt,de CD-n vhol meg vannak még, csak eltettem,hogy ne keljen látnom.

Szerintetek?Mi legyen?:/


2010. nov. 23. 19:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ez egy tahó


szakíts

2011. márc. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!