Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtette kitörölni még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette kitörölni még mindig? :/

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Itt van egy régebbi kérdésem.


A lényeg az,hogy már több mint, egy hónapja együtt vagyunk a barátommal(tudom nem sok)és az exéről még mindig meg van a csókos kép:/Eléggé bánt a dolog,de tudom,hogy nem szép,hogy turkálok a telefonjában,de múltkor is csak a közös képeinket akartam megnézni,de most viszont azért,hogy meg-e van még az exéről meg róla a kép? És sajnos meg van:/

Írták páran,hogy mért kell eltörölni a múltat,ha új kapcsolatot kezdünk etc.etc?De akkor legalább a telefonjából törölje ki és mentse le gépre, vagy akárhogy és tegye el a szekrénybe:/

Szerintetek megint csak túlreagálom, vagy beszéljek vele,vagy mondjam neki?Eléggé elszomorít:(

Én pl kitöröltem a képeket,mert ezzel nekem is könnyebb volt,de CD-n vhol meg vannak még, csak eltettem,hogy ne keljen látnom.

Szerintetek?Mi legyen?:/


2010. nov. 23. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet túlreagálod, de engem is kiboritana:S:D
2010. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy egy kicsit nekem is rosszul esik a dolog,de viszont milyen lenne már,ha számon kérném tőle,hogy még is mi ez a telefonjában?Én egy személyes szférának tartom a telefont,de akkor meg nem tudom,hogy hogyan hozakozzak elő ezzel,vagy egyáltalán elő-e hozzam a témát...?Nem örülök ennek:/
2010. nov. 23. 19:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de te vagy a hülye.

Miért nem szólsz neki? Itt pattogsz és idegesíted magad rajta, közben meg lehetséges, hogy már régen el is feledkezett azokról a képekről... Vagy nem tudja, hogy téged zavar. Akármi.

Én sem szoktam hetente nagytakarítást végezni a telefonomban, hogy kidobáljam a képeket amik már nem kellenek.

2010. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátod tudja hogy szoktad nézegetni a telefonját? vagy ezt sunyiba csinálod?:D mert ha tudja akkor szerintem nyugodtan rákérdezhetsz nálla, hogy "amugy ezeket szoktad nézegetni?" vgy ilyesmi, de ha nem tudja ugy kicsit ciki:)
2010. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én egyet értek veled,most a Te párod és ha tudja ,hogy ez rosszul esik neked igazán kitörölhetné.Már lezárt kapcsolat,minek nézegesse.Egyébként én ilyen tipus agyok,nem szeretem semmilyen módon ha az exeivel tartja a kapcsolatot,mert már többször bepróbálkoztak ujra,annak ellenére,hogy tudják,hogy vagyok neki.De nekem nem is kellett mondani,mindketten eltüntettük az ilyen képeket.

Persze van aki szerint ez normális dolog meg emlék,na de olyan ahol épp csókolóznak....

2010. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mond neki,hogy"Megnézhetném a képedid?"és ha tiltakozik kérdezd meg,hogy mért nem.Ha meg megengedi akkor kérdezd meg miért van még meg az a kép:)
2010. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van,majd vhogy felhozom ezt neki,amúgy múltkor csak megfogtam a telóját ő is látta,de kiment aztán nézegettem a számokat gondoltam megnézem a képeinket,erre ott virít az exével,de az a furi,hogy mikor mutatott egy közös képet,amikor a haverjával van pont előtte van a csókos kép és ezen gondolkodtam,hogy nem vette észre,vagy mi?:O:/Azért furcsa....am most mikor megnéztem,akkor sunyiban,mert pont kiment és megnéztem,de múltkor még látta is,hogy nálam van a telója és nem zavarta és pont akkor láttam meg a képeket is,de ő kint volt:/

De hogyan beszéljem ezt meg vele?Nem tudom,hogy hozzam fel:/VAgy mit csináljak?

2010. nov. 23. 19:19
 8/11 A kérdező kommentje:

Igaz, köszi lehet,hogy ezt bevetem:D

De még írhattok véleményt,meg hogy még is mi legyen....

2010. nov. 23. 19:20
 9/11 anonim válasza:
mikor megláttam a kérdést, azt hittem a seggét felejtette el... Bocsi, nem olvastam végig egyiket se, de szerintem dobd a pasit
2010. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jaaaj='D

Hát ezért nem hiszem,hogy dobom,max megbeszélem vele vhogy...vagy nem tudom:/

2010. nov. 24. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!