Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! (akár lányok) milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (akár lányok) milyen az a fiú aki "inkább kimutatja az érzéseit? " Vajon azért mondja, hogy szerelek, ha tényleg érzi? Vagy akkor is csak kimutatja?

Figyelt kérdés
Egyszer azt mondta, ő inkább az a kimutatós fajta. És szerintem érezni rajta, hogy érez valami komolyabbat irántam ( szörnyű az önbizalmam, szóval nem tudom biztosra mondani, mint soha semmit ilyen témában) Esti smseket küld hogy pl "jól éreztem magam veled <3" vagy "Hiányzol, várom a holnapot <3" Együtt vagyunk átölel, simogat, csókolgat, puszilgat. Egyedül azt nem mondja hogy szeret. és bizonytalan vagyok, hogy azért-e, mert nem érzi, vagy mert nem olyan aki hangosan kimondja. Én viszont elég érzelmes típus vagyok, és szivesen kimondanám neki. Az ilyen fiúnak inkább ne? Vagy én mondhatom? Vagy van mód rá, hogy megkérdezzem, mit érez? Csak az olyan gáz lenne, hogy megkérdezem, hogy mit érez irántam. Szernitetek? :/
2010. nov. 23. 17:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát szerencsére nekem nem kellett hónapokig várnom, olyan 2-3 hétig azthiszem.
2010. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!