Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! (akár lányok) milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (akár lányok) milyen az a fiú aki "inkább kimutatja az érzéseit? " Vajon azért mondja, hogy szerelek, ha tényleg érzi? Vagy akkor is csak kimutatja?

Figyelt kérdés
Egyszer azt mondta, ő inkább az a kimutatós fajta. És szerintem érezni rajta, hogy érez valami komolyabbat irántam ( szörnyű az önbizalmam, szóval nem tudom biztosra mondani, mint soha semmit ilyen témában) Esti smseket küld hogy pl "jól éreztem magam veled <3" vagy "Hiányzol, várom a holnapot <3" Együtt vagyunk átölel, simogat, csókolgat, puszilgat. Egyedül azt nem mondja hogy szeret. és bizonytalan vagyok, hogy azért-e, mert nem érzi, vagy mert nem olyan aki hangosan kimondja. Én viszont elég érzelmes típus vagyok, és szivesen kimondanám neki. Az ilyen fiúnak inkább ne? Vagy én mondhatom? Vagy van mód rá, hogy megkérdezzem, mit érez? Csak az olyan gáz lenne, hogy megkérdezem, hogy mit érez irántam. Szernitetek? :/
2010. nov. 23. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Első kérdés: Mióta vagytok együtt?

Második: hány évesek vagytok?

2010. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem egyszeruen szegyenlos es ezert nem mondja ki :) ettol te meg mondhatod neki,nem fog rosszul esni biztosan :)
2010. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

bocsi. Ezeket kihagytam :)

majdnem 2 hónapja, de én nagyon szeretem

én 15 ő 17

2010. nov. 23. 17:12
 4/11 A kérdező kommentje:
nem ismerem szégyenlősnek :) ő tényleg az a nagyon kemény fiú, akin semmi érzelem nem látszik és nem fél semmitől :)
2010. nov. 23. 17:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen nagyon kemeny fiuk mindig pillango lekuek...majd te is rajossz erre ;)
2010. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nem arról van szó hogy szégyenlős hanem arról, hogy fél kimondani. Én se mondom ki soha mert egyrészt olyan nehéz is de ez nem azér van mert nem szeret, mert nagyon is szerethet. Én azt mondom egy tett többet ér ezer szónál.

Nekem volt egy barátom aki mindig mondta hogy menyire szeret meg hogy fontos vagyok neki, de ez a tetteiből abszolut nem nyilvánult meg,

Szeret téged ne aggodj elégedj meg ezzel mert ez szinte minden :)))

2010. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy megosztottátok velem a tapasztalataitokat : ) És szerintetek megijesztene egy ilyen fiút ha én mondanám neki? Vagy gáz lenne ha én mondanám ki először ezt a szót?
2010. nov. 23. 17:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fél kimondani, mikor nekem kimondta a párom láttam rajta hogy megkönnyebbült, és megkérdeztem hogy mióta veszi rá magát hogy kimondja, és hát mondta hogy már egy jó ideje:) szóval félt, a választól is meg hát neki is új volt ez az érzés :)
2010. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy én is nagyon vártam már hogy kimondja, de azt mondogattam magamba,hogy addig úgysem mondom ki míg ő ki nem mondja, én már csak ilyen maradi vagyok. Pedig belül 100x kimondtam mikor a szemébe néztem :) nem tudom hogy gáz-e, én vártam mert én nem szerettem volna kimondani elsőnek.
2010. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Velem is így van :) Fekszünk az ágyon, ő átkarol, bámuljuk egymást, és belül csak azt hallom magamban. "SZERETLEK SZERETLEK SZERETLEK..." És már olyan szinten, hogy félek, ki is mondom :)

Meddig vártál rá? :)

2010. nov. 23. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!