Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők nem nekem valóak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők nem nekem valóak! Érezted már így?

Figyelt kérdés
Nem vonz az a típusú életszemlélet, ami a mai fiatal lányok túlnyomó többségét jellemzi. (A normális nők persze már foglaltak.) Nem akarok tetkós-fültágítós menő macskajancsi lenni, nem akarom tenni az agyam, nem akarok primitív szövegekkel felvágni, s nem akarok diszkóban/kocsmában részegen tombolni sem. Emellett milliomos sem vagyok. Csak egy átlagos, normális lányt szeretnék magam mellé, de az én beállítottságommal esélytelen...
2010. nov. 22. 21:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"vannak még (bár nem sok) okos, kedves lányok, akik ráadásul szépek is. Csak rájuk kell találni,"


pont ezek a lányok a legkapósabbak, és általában fiatalon lecsap rájuk egy jópasi, ezért már mind kapcsolatban vannak.

nyilván mindenki ismer ilyen szép, kedves, értékes lányokat, csak pont az a bibi velük, hogy egyrészt MINDIG foglaltak, másrészt pedig széles udvarló táboruk van, és kedvükre válogathatnak jópasikból, szóval egy átlag férfi ilyen nőkről nem is álmodhat.

2010. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor kéne lejjebb adni kicsit az elvárásokból. Vagyis keress a kicsit csúnyább csajok között. Közöttük biztos találsz olyat, akit el tudsz képzelni a barátnődként, csak ugye kompromisszumot kell kötni.
2010. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%

Utolsónak igaza van. Én is ismerek két ilyen lányt, aki kívül-belül tökéletes (bájos, kedves, aranyos, szép), de már rég párkapcsolatban vannak, természetes jóképű alfahímekkel (jó kinézet, jó pozíció, jó anyagi helyzet). szóval egy átlag srácnak egy jó anyagi helyzetű, magas, jóképű pasival kellene felvennie a versenyt, ha ilyen nőt akar, az meg eléggé reménytelen.


18 / F

2010. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
46%

Az utolsó alatt a 22:42-ast értettem.


Egyébként igaz, lejjebb kell adni mindenkinek az igényeit, de akkor nyíltan ezt kellene mondani, nem pedig hitegetni a naiv, kezdő átlagos srácokat hazugságokkal, hogy "csak legyél kedves, rendes és megtalálod a hozzád való lányt" stb. Mindannyian tudjuk, hogy ilyen nincs, csak a fiatal, naiv srácok még reménykednek.

2010. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ezt annyira nem értem.Én normálisnak tartom magam mégis jártam bulizni.Na meg egy buliban egyértelmű h. valaki kihivóan viselkedik, hisz elengedi magát és felszabadult, de ettől még a magánéletben lehet normális és jófej.Pl. én a hétköznapban farmerban és edzőcipőbe és pólóba járok.Amikor bulizni jártam akkor pedig magassrkú és olyan felső ami többet mutat, vagy passzosabb.AMúgy sok olyan pasi van aki nem iszik, vagy legalább is nem részegre és sok normális szabad lány van, de ha nem jársz sehová akkor hogyan akarsz találni csajokat?Otthon nem fog becsengetni az igazi.AMúgy a tinik akik bulizósabbak, úgy is kinövik, viszont vannak 30 évesek is akik olyankok mint 16 évesen vagy rosszabb,mert ugye bár már szabad a szexuális életük, 16 évesen meg még korlátozottabb.
2010. nov. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most vagyok én, aki normális, nem rib@nckodó, nem szoktam leinni magam sosem, cigizni sem cigizek, nincs fekete vagy hirdogénszőke hajam, nincs piercingem sem,

nem szoktam primitíven viselkedni sem ordítozni az utcán a barátnőkkel-_- ...csak emellett annyi a baj, hogy nem vagyok túl szép, max átlagos.Akkor most nem lesz barátom sose?mert minden átlagos fiú szép , normális, értelmes lányt akar?

2010. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én jártam bulizni, dohányzom is,de ettől még normálisnak tartom magam, ritkán festem a hajam(akkor is csak 1-2 árnyalattal világosabb v. sötétebb),sportos, kényelmnes ruhákba járok,sose voltam az a cicababás,mégis tini koromban én is voltam már részeg,de sose vihorászok, tudok illedelmes lenni stb.Nincs tetkóm(bár régen szerettem volna), nincs piercingem..., Szóvale gy normális, átlagos lány is csinál néha olyanokat mint egy "cicababa".Szerintem nem a külső alapján kellene itélkezni, mert pl. a barátom imádja a nagy melleket,nekem kicsi van,de ha lenne pénzem szülés után megcsináltatnám(bár félek tőle),na most ha lesz mellplasztikám,attól még ugyan az az ember leszek.Ha felveszek egy magassarkú cipőt, mini szoknyával, akkor is ugyan az leszek, az életszemléletem nem változik meg.Ugyan úgy férhez szeretnék majd menni, gyerekeket szűlni, hűséges vagyok, kedves,aranyos...
2010. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én nem tartom normálisnak, ha valaki dohányzik.

Ez egy káros szenvedély, olyan mint a játékgépezés. Tán pénztárcára nem olyan káros, de egészségre károsabb.

Alapból nem járnék dohányossal, mert a passzív dohányzás miatt az én életem is rövidítené.

2010. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!