Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők nem nekem valóak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők nem nekem valóak! Érezted már így?

Figyelt kérdés
Nem vonz az a típusú életszemlélet, ami a mai fiatal lányok túlnyomó többségét jellemzi. (A normális nők persze már foglaltak.) Nem akarok tetkós-fültágítós menő macskajancsi lenni, nem akarom tenni az agyam, nem akarok primitív szövegekkel felvágni, s nem akarok diszkóban/kocsmában részegen tombolni sem. Emellett milliomos sem vagyok. Csak egy átlagos, normális lányt szeretnék magam mellé, de az én beállítottságommal esélytelen...
2010. nov. 22. 21:58
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
35%

Szia!

Én is így vagyok vele, hogy egy egyszerű szép normális lányt találjak, de ez nem sikerült még teljes egészében. Egyszer volt egy lány aki rendes volt, de azért nem jöttem be neki mert gondoskodó, és rendes voltam vele. A mai nőket ütni kell, (pl ilyet mondott hogy ostort szeretne) ez a tapasztalat, nem szabad jónak lenni.


17/F

2010. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Annyi ember van, aki ezt írja ide, és nem még nem minden lány foglalt. Én utálom az ilyen alkoholistákat, nem járok disco-ba, és nem szeretem azokat, akik megjátszák magukat, csak az a helyzet, hogy ugye akárkivel nem fekszek össze, vagyis attól, hogy egy pasi rendes, értelmes, attól még nem fogok beleszeretni, milyen szép is lenne, ha így működne egy csettintésre..., így egyszerűbb lenne.
2010. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Van egy raklap leányzó a sulimban, akik átlagosak, normálisak, viszont nem ütik meg fiúk küllemre vonatkozó elvárásait...mert nem cicababák.
2010. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

A válasz megírásának időpontja: ma 22:08


17 éveddel sokat tapasztaltál...pff.

Gondolom te is azon lovagok táborát gyarapítod, akik a napiszaron mindennőkrváznak-mindezt pár eset miatt.

Gratulálok.

2010. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek:

Hát ne a buta cicababeszok között keressed a nagy Ő-t.

2010. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem keresem a "cicababeszok" között, nem járok olyan helyekre, ahol ilyen nők vannak.
2010. nov. 22. 22:15
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk érdekes, néha nézegetem a tinilányokat, nagy részük elég durván tud felöltözni-mármint túl csicsásan, sok smink, ha tinifiú lennék bizony nem merném őket leszólítani:D
2010. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hozzám inkább a 20 év körüli korosztály passzol, a tinilányok viszont még náluk is sokkal-sokkal durvábbak.
2010. nov. 22. 22:25
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Van a házunk mellett egy szórakozóhely, minden pénteken és szombaton ordas külsejű tinik okádnak mellette, de volt má' arra is példa, hogy a kisbolt előtt fetrengve próbáltak közösülni.

Nem azt mondom, hogy "bezzeg régen ilyen nem volt", de a kinézetük tényleg durva. Jó tizest rájuk tesz a smink, a leszívott haj, ordítanak, srácok meg olyanok, mint zsírral kent aranypávák.

Bocs, az offért.

Aki keres, az talál.

2010. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg így van, de mindig akadkivétel.

Vannak még (bár nem sok) okos, kedves lányok, akik ráadásul szépek is. Csak rájuk kell találni, sé sokkal boldogabb lehetsz, mint egy cicababával :)

2010. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!