Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők nem nekem valóak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők nem nekem valóak! Érezted már így?

Figyelt kérdés
Nem vonz az a típusú életszemlélet, ami a mai fiatal lányok túlnyomó többségét jellemzi. (A normális nők persze már foglaltak.) Nem akarok tetkós-fültágítós menő macskajancsi lenni, nem akarom tenni az agyam, nem akarok primitív szövegekkel felvágni, s nem akarok diszkóban/kocsmában részegen tombolni sem. Emellett milliomos sem vagyok. Csak egy átlagos, normális lányt szeretnék magam mellé, de az én beállítottságommal esélytelen...
2010. nov. 22. 21:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
35%
PEdig a nőknek a macsók jönnek be, a rosszfiúk.Akik ütik-vágják, megalázzák őket, megcsalják.De nekik ez izgalmas.Próbáljon csak valaki megcáfolni már jön is a bizonyíték.
2010. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%

"PEdig a nőknek a macsók jönnek be, a rosszfiúk.Akik ütik-vágják, megalázzák őket, megcsalják.De nekik ez izgalmas.Próbáljon csak valaki megcáfolni már jön is a bizonyíték."

Na, akkor azt mondd meg nekem, hogy a cigány SP-re és Justin Bieber-re melyik igaz? Be kéne tiltani a tel-aviv 2-t és a retek klubot és már előrébb járnánk r1b4nckérdésben, mert ez a kettő neveli ki ezt a generációt.

2010. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló: tévedsz. Ők Viva tévét néznek, talán még MTV-t.
2010. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:39


Nekem mindig a rendes, kedves, csendesebb fiúk jöttek be. És nem is estem soha pofára-meg nem is kaptam rá:)...

2010. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
13:32, akkor te egy igen kedves leányzó lehetsz:)
2010. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, mert csinos vagyok szolidan, de jól öltözködök nincs rajtam tonna smink sem, a hajamat sem szivattam le hidrogén szőkére, állítólag szép is vagyok és még sem volt pasim ... valamiért biztos félnek tőlem.
2010. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:45


Viszont volt már lakótársam, aki tényleg azt élvezte, ha verték..ennyi. Volt rá példa, hogy a vérből mosdtattam ki, aztán egy hétig hajtogatta "nekem nem kell több csalódás", egy hét múltán meg hazaérek és ott gubbasztott felvilágosult örök szerelemben a "verőlegényével".


Néha nem értem nőtársaimat.:/

2010. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

"Be kéne tiltani a tel-aviv 2-t és a retek klubot és már előrébb járnánk r1b4nckérdésben, mert ez a kettő neveli ki ezt a generációt."


Teljesen igazad van, a fals és minősíthetetlen "értékrendet" állítja be pozitívan a média.

2010. nov. 24. 21:59
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok,de azt kell mondjam a mostani férfiak között sem találni normálisat...ha egyáltalán lehet az ilyen 30kg-osra lefogyott vasalthajú fülesbaglyokat férfinak nevezni???legyen egy férfi férfias, ne öltözködjön úgy mint egy bu.i...legyen határozott elképzelése bármiről, legyen érdekes, nevettesen meg ha kell...de alázzon meg verjen meg ilyenek...
2010. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor írj privit! :D
2010. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!