Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítségre lenne szükségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem. Nem tudom hogy döntsek. Help (? )

Figyelt kérdés

Helyzetem a következő: 18éves vagyok, fél éve lett vége az első szerelemnek, elég nagy csalódás árán. Szeptemberben elkezdtem dolgozni, és a műszakvezetőm eléggé rám hajtott, eddig volt barátnője, egyik munkatársam, de szakítottak. Okot nem tudok. Amíg barátnője volt akkor is dícsérgetett. Tegnap teljesen rámkattant szinte mindenki észrevette aki dolgozott. Őszintén szólva nagyon kedvelem, mint barát de mint férfi úgy nem érzek iránta semmit. Szerintetek érdemes megpróbálni? Alakulhat így ki szerelem? Nem lesz probléma hogy műszisem azaz felettem áll? ÉN 18 Ő 25.


Érdekelne a véleményetek a helyzettel kapcsolatban.


Ui.: (Csak januárig dologom már ott, mert megszűnik a munkahely, és szétszórják a dolgozókat más helyekre.)


2010. nov. 22. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt te érzed! Az miért lenne baj, ha felettesed? Senkit ne zavarjon, ez csak a ti magánügyetek lesz/lenne. Ha bejön, érdemes megpróbálni, mit vesztesz vele?!
2010. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont ez amin problémázok leginkább, hogy imádom mint barátot, de mint pasi nem érzek semmit, illetve nem az esetem, de mégis imádom. Így is működhetne?
2010. nov. 22. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdemes megpróbálni. Az talán jobb is, ha nem úgy mész bele egy kapcsolatba, hogy fülig szerelmes vagy, elborítja az agyad a rózsaszín köd, mert így legalább tisztán látod, milyen ember. Később kialakulhat szerelem is. Megpróbálod vele és ha nem megy a dolog, akkor elhagyod.

Én úgy jöttem össze a párommal 14 éve, hogy csak haverok voltunk. Még mindig együtt vagyunk :)

2010. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak barátként szereted, akkor ne próbáld. Egyébként kialakulhat vonzalom, vagyis kötődés (a hormonok hatására), de ne várd, hogy ha csak pl. a szex miatt alakul ki, akkor olyan szuper kapcsolat lesz (talán egy ideig az lesz), szerintem így nem érdemes.
2010. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Így is müködhet, lehet belöle nagy szerelem!

De! Azért lassabban, próbáld minden oldalról felfedezni, ne akard öt rózsaszínben látni, hanem a hibáit lássad ugyanúgy, mint a jó oldalait. Idövel úgyis kiderül, hogy elnyeri-e a szerelmedet, vagy dobod.

Nekem fél év múlva jött a szerelem....viharos- forró- sosem felejthetö... de vége lett. Volt 7 szép évünk.És még mindig szeretjük egymást(plátóian)pedig már férjhez mentem valaki máshoz.

2010. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem érzel többet akkor hagyd.

Vagy ha belemész, akkor folyamatosan figyeld mit érzel, és ha egyszercsak belezúgsz, akkor kezdj bele :)

2010. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Még nem tudom mi lesz, olyan érzésem van hogy akarom meg nem is. Nyilván nem feküdnék le vele az első pár hónapban, ameddig úgy mond "próba időn van a kapcsolat" .:)
2010. nov. 22. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld minél jobban megismerni. Én például az énekkarunk nyílt programjaira hívnám el, hogy sokat tudjak vele beszélgetni, és így neki is több lehetősége legyen engem alaposan megismerni. Ezen kívül megpróbálnék vele együtt elmenni önkénteskedni - a sérült vagy beteg gyerekek és felnőttek gondozásánál gyakran elkél a segítő kéz, és ti is jobban megismerhetitek egymást.


Így már lesz kellő alapod eldönteni, hogy szeretnél-e járni az illetővel vagy nem.

2010. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nehogy elkapkodj valamit! Először is tisztázd magadba a dolgokat: eltudnád képzelni, hogy vele osztod meg a legbensőbb érzéseidet? Érzel iránta testi vonzalmat?... Az a legfontosabb, hogy TE mit érzel! Hiszen tudod: ,,valakit ne tégy boldogtalanná, ha boldoggá nem tehetsz!"
2010. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!