Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hidegült el ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hidegült el ennyire a dolog? Ha rá gondolok kiráz a hideg szinte :S

Figyelt kérdés
Taliztam 2-3 hete egy csajjal. Elég jól elvoltunk. Aztán találkoztunk másodszor is meg harmadszor majd utána többet nem, mert nagyon visszataszító volt egyszer számomra. Olyanokról beszélt, hogy a volt pasija egyszer ott hagyott egy pá gumit náluk és az anyja találta meg és tiszta g*ci volt... aztán elkezdett lökdösni meg piszkálni olyan gyerekes lett... Elegem lett és valahogy azóta nem bírok vele talizni ha rá gondolok az is olyan rossz érzést kelt bennem inkább szomorú leszek. Valahogy az az érzés amikor vele voltam kellemetlen élményként rögzült pedig eleinte kedveltem. Mi lehet az oka? Valami hibázik bennem, vagy a csajjal volt a gond?
2010. nov. 22. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott írod, hogy undorodtál attól amit mondott. Van még kérdés?
2010. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat. Nyilvánvaló, hogy ahogy jobban kezdted megismerni a csajt, kiderült, hogy nem jön be a viselkedése, nem hozzád való. Ez nem elhidegülés, össze se melegedtetek még.

Keress normális lányt.

2010. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!