Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a barátnőm nem csókol jól? 17/f

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék nagyon szeretek csókolózni vele, csak úgy csókol, ahogy sose szerettem a csókokat. Persze így is jól esik,csak máshogy jobban esne. Én úgy vetem észre, hogy van az olyan csók amikor, nem mozog a fej és akkor a nyelvek "harcolnak". Ez az amit jobban szeretek. A másik meg az amikor nagyon mozgatja a fejét, és akkor valamiért a nyelvét se találom, vagy csak mindig egy pillanatra.
2010. nov. 21. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h neked olyan túl nagy tapasztalatod lenne ilyen korban...


De! 1 megoldás van , lehet hogy sokat sokat nagyon sokat rengeteget kéne csókolóznotok gyakoroljatok ennyi:)

2010. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy meg kell beszélni, de nem akarom, hogy azt higgye, hogy nem esik jól.
2010. nov. 21. 19:47
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi számít nagy tapasztalatnak... de azért van elég szerintem.
2010. nov. 21. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy ne mozgassa a fejét, bár ezt neked kéne irányítanod, mivel ha te nem mozgatod akkor ő se fogja
2010. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én nem mozgatom.
2010. nov. 21. 19:52
 6/8 Timi: ) ***** válasza:

Próbáld te irányítani,esetleg óvatosan a tenyereddel tartsd meg a fejét.Bizonyos idő után úgyis összeszoktok,de ha mégsem lenne változás,célozz neki arra,hogy te mennyire szeretsz csókolózni és főleg azt szereted amikor"....."(elmondod neki hogyan is szereted) és ezek után próbál majd megfelelni és úgy csókolni.

Jó gyakorlást: P

23/L

2010. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyelv nélkül nem lehet csókolni?
2010. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de, de ez nyelves...
2010. nov. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!