Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem csókol meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem csókol meg mások előtt. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Se csókot, se puszit nem ad, ha kicsit is forgalmasabb helyen vagyunk, néha 1-2 járókelő is zavarja. Haverok előtt meg egyáltalán nem ad. Mit szóltok?
2009. júl. 15. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Normálisan viselkedik.A csókolózás két ember magánügye,nem tartozik másokra,utcán főleg nem (lenne) illendő.
2009. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
hát ez eléggé furi szerintem kérdezz rá h mért nem ad csókot mások elött lehet h tul szégyenlős?! nemtom
2009. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Az természetes dolog lehet, hogy nem nyaljátok-faljátok egymást az utcán. Bár ha egy kisebb szimpla nyelves puszit sem ad nem csodálom, hogy rosszul esik néha ez nálunk sem szokott megtörténni és nagyon rosszul esik. Nekem pl tök jó érzés amikor östhajú néniket bácsikat látok "szerelmesen" elköszönni egymástól.

Nekik ez még most is megvan sokaknak meg már most sem jár.... 28/F

2009. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát kötödik hozzád. nem osztozik a látványon se, amig csokot ad neked. inkább örülj neki. szerintem nagyon hűséges lány lehet. csak ne élj vissza vele.
2009. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Azt szólom, hogy ne engedd ki a kezeid közül. Ma már nem sok ilyen lány van.
2009. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek. Szerintem is minden rendben van vele. Amúgy a neveltetés is sokat számít. Pl vannak olyan szülők, akiket a gyerekük sose látott csókolózni... Egyébként szerintem örülj annak, hogy ilyen, így legalább hivatalos alkalmakon is meg tud veled jelenni... nem mindig szerencsés, ha a barátnőd gondol egyet és végignyalja az arcodat vagy kinyalja a torkodat, főleg miközben valami komoly eseményen vagy és komoly emberek vesznek körbe...


Légy büszke rá, hogy ebben a hülye világban legalább Ő normális ;)

2009. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi :D

igen amúgy szégyellős, meg az egész új neki. én vagyok neki az első, most vagyunk együtt két hónapja. F22L19

2009. júl. 15. 22:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azért egy-egy puszit szoktam adni a barátomnak, néha egy rövid csókot, de ezeket mondjuk nem egy pláza közepén... Kevésbé forgalmas utcákon. Az elég visszataszító, amikor valaki éppen nyálátömlesztést végez mondjuk a buszmegállóban, a padon, úgy, hogy mellettem ülnek, de azt nem értem, hogy egy-két puszival mi a gond. Pedig normális nevelést kaptam. Kérdezd meg tőle esetleg, ha ennyire zavar, de ne erőltesd, örülj, hogy nem akar helyben ... érted :) Az a másik véglet...
2009. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én imádom nyilt utcán puszilgatni a párom...nm csororg a nyálunk,csak rengeteg szájrapuszi,meg átölel,és mondjuk ugy várunk buszt.Ha 2 percig nem adok neki puszit,akkor ő húz magához,nekünk ez a természetes


Persze vannak azok,akik nemszeretik,ha más is látja,hogy mi van köztetek,te nem ezek közé tartozol,barátnőd igen.Neked lenne igényed arra,hogy mások előtt is kapj csokot,hozzdbujjon,neki nem

vagy megszokod,vagy átneveled,vagy megszöksz...

22/L

2009. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy olyan barátom, aki az utcán, a haverjai előtt folyton magához húzott, ölelgetett, csókolgatott, és fennhangon mondta "szeretlek". Annyira utáltam ezt a viselkedését, mert pont nem azt éreztem hogy szeret, hanem azt hogy most aztán mindenkinek megmutatja, ő micsoda klassz kapcsolatban van. Többször kértem, ne hozzon ilyen helyzetbe, hiszen ez a kettőnk magánügye, nem kell a Rómeó és Júliát nagyközönség előtt eljátszani, de szerintem nem értette, mi a bajom. Már nem vagyunk együtt.

A mostani párommal puszizkodunk, bárhol vagyunk, de ő nem erőlteti, és rám figyel, nem a vállam felett a többi embert.

A barátnőd hozzáállása teljesen normális. A szerelmetek neki egy kincs, tudod mit mondanak, ne szórj disznók elé gyöngyöt.

2009. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!