Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ajánlatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ajánlatokat tenni iwiwen keresztül kapcsolatban levő férfinak?

Figyelt kérdés
A barátom kb. 2 hete regisztrált iwiwen, kinnt van, hogy kapcsolatban, fennt van a képem,nagyon szeretem felirattal,és mégis folyamatosan jönnek a felkínálkozó levelek. Persze jól esik, hogy másnak is tetszik,de kezd már bosszantóvá válni. Ez ellen hogy tudnék védekezni? Mert elutasítja őket,de nem fogják fel. Voltatok hasonló helyzetben? Hogyan kezeltétek/kezelnétek? ( a kapcsolatom jó,kiegyensúlyozott,szeretjük egymást.)
2009. jan. 13. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom az ilyen nyomulós ribiket. Ez ellen te nem tehetsz semmi, max. a barátod, és ő is csak annyit, hogy visszautasítja, illetve nem irkál nekik. Te meg megbeszéled vele hogy rosszul esik neked, ha nem így tesz
2009. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még hasonló helyzetről. Ez ellen talán ugy lehetne védekezni, ha olvasatlanul törli a leveleket ami nem ismeröstől hanem ismeretlen nőtől jön. Előbb utóbb csak megunja aki irta. Az iwiwes levelekkel amugy is vigyázni kell akár virus is lehet benne.
2009. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy néz ki az a pasi, hogy ennyire rá vannak gerjedve a nők? Bárcsak nekem lennének ilyen problémáim...


Egyébként vannak nők, akiket nem érdekel az, hogy az illető férfi mit akar, akarja-e őket egyáltalán vagy nem.


Sajnos semmit nem lehet ellenük tenni, legfeljebb annyit, hogy vegye le a pasid a képeit, vagy törölje magát.

2009. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék az előttem szólókhoz! Sajnos ezek ellen nem tudsz mit tenni, csak tényleg annyit, hogy megbeszéled a pároddal! Ha tényleg olyan kiegyensúlyozott a kapcsolatotok, és szeretitek egymást, akkor ez nem keserítheti meg a kapcsolatotokat. Inkább légy büszke, hogy ilyen jóképű a párod!

Amúgy tényleg nagyon gáz, amit csinálnak.. Én lány vagyok, Nekem is becsúszik olykor-olykor ilyen levél!

Nem kell tudomást vennetek ezekről!! Azonnali törlés!!!!!

2009. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
sok-sok közös kép, és ki lehet zárni felhasználókat, tehát nem tudnak levelet írni, amíg nincs feloldva a tiltás. szerintem ezzel elég jól kivédhetőek a dolgok, én is ezt csináltam, amikor rám kattantak többen is(bár én lány vagyok)
2009. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszaitokat. Én persze félistennek tartom a barátomat, de reális szemmel tekintve azért nem Brad Pitt. Amúgy kondizik, tehát erős,nagydarab,de nem az az izomcsávó, van a hasán felesleg. Viszont nagyon igényes, szolizik,szép az arca, és a természete lehengerlő. És mutatta a leveleket amiket írtak, hogy ne hidd, hogy a barátnőd az igazi,mert mindenkinél van jobb, meg találkozhatnánk "azért", és becsülöm, hogy elmondja ezeket,csak elrontja az egész napomat az ilyen, bár tudom nem ő a hibás.
2009. jan. 13. 17:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De kár, ilyen leveleket azért én is szívesen kapnék :) Csak hogy növeljem az önbizalmam, ami sajnos nem áll valami magas szinten...
2009. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
az én páromra is rácuppantak már így..hiába volt fent nála is a közös fotónk + minden. ő minden üzit megmutatott..nem foglalkozott az ilyen nőcskékkel. én meg csak RÖHÖGTEM a sok pi.csán, hogy biza az én páromat soha nem kapják meg.. aztán ahogy le.szarta őket, egy idő után +unták az irogatást és koccoltak.. :)
2009. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem az ilyet.

Ez ellen a barátod tud csak valamit tenni. Világosan és érthetően megírja h nincs másra szüksége, csak egyetlen barátnőjére!

2009. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha nem utasítja el a dolgot, akkor írhatna a magamról részbe olyasmit, h. mennyire szeret téged, és senki másra nem cserélne el. vagy a szabadidős részhez, hogy imád veled lenni. vagy a képeid alá, h te vagy neki a legjobb társ, a legszebb nő, stb... stb...

mondjuk én nem vagyok ilyen szánalmas h foglalt pasiknak írogassak, pláne nem iwiwen, de lehet ettől azért már visszahőkölnek a kis ribik, ha látják, h téged szeret, és elutasít mindenféle ismerkedési szándékot!

sok szerencsét!

2009. jan. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!