Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most rossz húzás volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most rossz húzás volt tőlem a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vettem a barátomnak (25) szülinapjára egy képeslapot, egy bögrét, és egy kis édességet egy ajándák táskába.

A képeslapon több maci van, fekete-fehér alapon. "Boldog szülinapot!" felirat van rajta. Belülre ez van írva az egyik felére: "Küldök egy nagy mosolyt, fültől fülig!" (a felirat mögött egy mosolygós maci)


Szóval ennek inkább aranyos, "gondoltam rád" jellege van, nem az az érzelgős jellege, barátnak is oda adnám.


Ám most vettem észre, hogy van a képeslapon, az elején három arany szív is, bár kisebbek, annyira nem feltűnőek.

(elég gyorsan kellett vásárolnom, és inkább az összképet néztem, akkor nem is tűnt fel)


Szerintetek ettől zavarba jön majd (a kis szivecskéktől), ha nem az az érzelmes típus? Vagy a pasiknak az ilyesmi fel sem tűnik mindig?


Úgy vettem észre, hogy nem szeret érzésekről beszélni, és ha én teszem, arra sem szokott reagálni. Ezért is gondoltam, hogy nem lesz olyan nagyon "érzelgős" ajándék.


Szerintetek ettől függetlenül még fog neki tetszeni a lap? Vagyis inkább, nem jön majd zavarba tőle?


8 hónapja ismerem, de nem igazán tudom, mit érez irántam sajnos, és mit jelent neki, ami köztünk van. Remélem, nem lőttem mellé ezzel az ajándékkal, csak szimplán valami aranyosat szerettem volna.


2010. nov. 21. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
dehogy ezen ne problémáz
2010. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a mosolygós macitömeg nekem már sok, de a szándék a lényeg. Biztos örülni fog, hogy gondoltál rá.
2010. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem sok maci van a lapon, belül pedig csak egy. Nekem nem a macik okoznak fejtörést, hanem a szívek:S.


de lehet, hogy tényleg nem kéne ilyenen agyalnom.

2010. nov. 21. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy jönni már zavarba?! Teljesen jó ajándék, és amugyis a szándék a fontos... :)
2010. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szándék a lényeg, szerintem abszolút nem érdekli, mi van rajta.
2010. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ez elég megnyugtató.


Nekem ez előtt nem volt még igazi barátom, most veszek először fiúnak ajándékot úgy, mint a barátomnak. Fogalmam sem volt, minek örülne igazán, meg sok pénzem sem volt hozzá. Meg nem is szerettem volna, ha nagyon érzelgősre sikerül a dolog. De lehet tényleg nem kéne így felfújnom, ha simán a szándék a fontos.

2010. nov. 21. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Hááát, nekem ebből az édesség a táskában jöhetne, de a bögre meg a lap miatt bizony nem tudnék aludni, annyira kikívánkozna belőlem egy lehülyézés. (De nem tenném persze, mert jól tudnám, hogy örömet akartál szerezni.)

Nem a szívecske a gond, hanem az ilyen semmiresemjó ajándékokkal engem ki lehet üldözni a világból.

De lehet, hogy a barátod gondolkodása más, nőiesebb, és nagyon fog örülni. Főleg, ha te még csak 16 vagy, akkor könnyebben meg lehet bocsátani az ilyesmit.

2010. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Nem 16 vagyok, hanem 22:). Arra gondoltam, ha szereti a teát, jó lesz a bögre is. El tudja vinni a munkahelyére is esetleg.
2010. nov. 30. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!