Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan gáz kérés ez? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan gáz kérés ez? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

A barátomat megkértem hogy ne igyon alkoholt szilveszterkor. Szexuális kapcsolat is van köztünk.

Azért nem szeretem ha iszik, mert apukám régen folyton részeg volt, bűzlött az alkoholtól, és bántott engem( ma is nagyritkán)És én félek a barátomtól amikor érzem rajta hogy ittas. A barátom nemet modnott.

16/L


2010. nov. 21. 16:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

"Szilveszterkor mindenki iszik, ez természetes"

Jogos, ha pl. 1000000 felnőtt emberből 999999 iszik, hajlamos vagyok általánosítani.

2010. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

"Szilveszterkor nem inni??

Akkor neked meg ne legyen szülinapi tortád! Se ajándékod!"


Nem iszok alkoholt.

Akkor most lőjjem le magam?

2010. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Aki alapból nem szereti az alkoholt, az ne hencegjen, hogy mekkora önmegtartóztató, hogy Szilveszterkor sem iszik, mert nem azért nem iszik, mert akkora önuralma van, hanem mert nem szereti. A srác, és magyar népesség nagy-nagy százaléka szereti az alkoholt, legalábbis nem veti meg Szilveszterkor.
2010. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Akinek már önuralom kell ahhoz, hogy ne igyon, az alkoholista, szóval....
2010. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Nem azt modntam hogy ne ígyon egyáltalán alkoholt, csak azt hogy ne rúgjon be.... Világosan leírtam egy kommentben.

Egyébként a piáláson kívül midnent megkap tőlem, nemvok apáca vagy vmi

2010. nov. 21. 18:14
 26/35 anonim ***** válasza:
78%-os, látom, nem akarod érteni... NAGYON HÜLYE VAGY!
2010. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
18:18: De legalább józan, és erre büszke is.
2010. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Hülye, de józan, az a tuti :D
2010. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

17:42 vagyok.

Ha valaki kipróbálta(!!!) az alkoholt, és ezek után úgy döntött, h. erre neki semmi szüksége, vagy nem szereti az ízét, vagy elvi meggondolásból nem iszik, az tisztelendő, erőltetni bunkóság, mert szabad akaratából döntött így. Pont ekkora bunkóság egy másik ember szabad akaratát semmibevéve önmegtartóztatásba kényszeríteni.


18:13!

Másképp látom. Nem kell önuralom ahhoz, hogy valaki ne igyon, tekintve, hogy az ivás nem bűn! Számomra nincs ilyen összefüggés az ivás, meg az önuralom között. Ha valakinek jól esik, igyon. Őrizze meg emberi mivoltát, ne tegyen kárt senkiben, semmiben.

Kérdező!

"A barátomat megkértem hogy ne igyon alkoholt szilveszterkor" Ez "zéró toleranciát" selytetett.

2010. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Na, bocsánat, elvesztettem a türelmem a 78%-os kolléga/kollegina válaszain. Szóval annyit tennék csak hozzá, hogy az alkalmankénti alkoholfogyasztás teljesen normális, sőt, helyes, társadalmi szokásunk is, és nem gondolom, hogy azzal baj lenne, ha valaki Szilveszterkor becsiccsent, persze addig, amíg nem bánt mást. Vannak emberek, akik önként lemondanak az alkohol élvezetéről, mert nem szeretik. Ez is elfogadható, csak ők az alkoholproblémákhoz annyit tudnak csak hozzászólni, hogy őket nem érinti a probléma, emiatt nem érdemes rájuk hallgatni.

Szerintem a kérdezőnek mindenek előtt a saját viszonyát kéne tisztáznia az apjához (ami nagyon nehéz lesz, évekre lesz szüksége hozzá), az alkoholhoz, és sok más dologhoz, amiken keresztül az apától való félelme köszön vissza. Amíg ezek a félelmei az életének azokon a területein is előkerülnek, amik elvileg az apától függetlenek, addig számos konfliktust szülnek majd.

2010. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!