Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkora kérés lenne? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkora kérés lenne? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Párommal 9 hónapja vagyunk együtt,és vannak még emlékei az exeiről pl fotók. Kértem h dobja ki de nem akarja. Azt mondta nem vagyok normális.
2011. máj. 16. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha csak egy dobozban őrizgeti őket, vagy akármi de nem mutogatja senkinek, meg nem veszi elő, miért ne tenné? Az is emlék, az életének a része volt, miért kéne kidobnia....

Szerintem nem teljesen jogos a kérésed. De mint írtam más lenne a szitu ha előveszi ezeket, és ezen ábrándozik, de akkor meg nem kidobatni kell vele a fotókat, hanem szépen elhagyni, mert nem téged, hanem a volt párját szereti.

2011. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene kidobnia? Az életének a része volt, teljesen normális, hogy nem dobja kukába.
2011. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
emlékek. modjuk ez így szerintem sem korrekt én ezeket a szekrényben gyűjtöm.
2011. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek szem előtt de tényleg zavar hogy őrizgeti. Múltkor szóban lehordtam egy exét és mondta h ne beszéljek így róla.
2011. máj. 16. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valamiért szakításra kerülne a sor és az új barátom azt kérné tőlem, hogy váljak meg MINDENTŐL, ami az exemre emlékeztet, akkor megmondanám neki, hogy viszlát.

Tényleg nem korrekt a kérésed, mert ellenére annak, hogy szakítottak, azért még lehetnek szép emlékei. Ez nem jelenti azt, hogy még értük epekedik, egyszerűen csak felidézi ezeket az emlékeket. Valószínűleg pont ezért szólt rád, mikor leszóltad az exeit. Ők is lehettek fontosak a számára, Te -aki ilyen apróságokon alaptalanul fennakadsz- mitől érzed magad különbnek?

2011. máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fordított estben te sem örülnél, ha valaki ilyet kérne tőle. Ez csak néhány fotó, ami el van téve. Jó, hogy nem már mindent dobjon ki mindent, ami az exére emlékezteti, mert téged zavar. Egykor élete fontos része volt, de már nem az, hiszen veled van. Most még csak egy-két fotó miatt szenvedsz. Később jön a hiszti, mert az utcán összefutott egy csaj ismerősével, azután kiborulsz, mert küldött egy e-mailt egy csajnak a születésnapjára. Ez nem normális hozzáállás, ha nem változtatsz ezen, hamar le fog építeni.
2011. máj. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt a kérdésed. Ha én ilyet találnék a barátomnál nem megkérném, hogy dobja ki, hanem én azonnal kivágnám a kukába és jól jár ha nem kérdezi meg, hogy miért csináltam:) Mondjuk az én barátom tisztában van vele, hogy nekem mi esik rosszul, mi fáj. És jól meg vagyunk több mint 2 éve:)
2011. máj. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ősszel összeköltözést tervezünk, de az nem állapot hogy ha már ott lakom összetalálkozom az exei fényképével:S
2011. máj. 17. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!