Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan gáz kérés ez? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan gáz kérés ez? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

A barátomat megkértem hogy ne igyon alkoholt szilveszterkor. Szexuális kapcsolat is van köztünk.

Azért nem szeretem ha iszik, mert apukám régen folyton részeg volt, bűzlött az alkoholtól, és bántott engem( ma is nagyritkán)És én félek a barátomtól amikor érzem rajta hogy ittas. A barátom nemet modnott.

16/L


2010. nov. 21. 16:50
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

köszönöm az utolsó vákaszt is...

de áhh,nem szeretnék vele szakítani mert nagyon de nagyon szeretem. de egyszerűem fóbiám van a piától...

és azért csak közösen szeretném ünnepelni a szilvesztert... barátokkal koncerten stb de nem úgy h végig rettegek:'(

áhh már megint bőgök

2010. nov. 21. 17:04
 12/35 A kérdező kommentje:

utolsó választ nem köszönöm... nem vagyok önző egyáltalán4

szxuálisan zaklattak kiskoromban mégis lefeküdtem vele mert szeretem

szal az önzős hüylegyerek befoghatja

2010. nov. 21. 17:05
 13/35 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, amikor berúg.
2010. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Na de mi köze a barátodnak az apukádhoz? Az egyik a barátod, a másik az apukád. Korai még komoly kapcsolatba belemenni, ha ilyen (egyébként a korodnak megfelelő) problémáid vannak!
2010. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Én megtenném a helyében, ha ismerném ezt a problémádat, és fontos volnál nekem.


Bár, én egy 22 éves lány vagyok, és nem tudhatom, mit gondol erről egy 16 éves srác:)


De a hátterét ismerve a dolgoknak azért én értem a kérés jelentőségét.

2010. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
72%

Akkor ha nem önző vagy, akkor buta.

Szilveszterkor mindenki iszik, ez természetes. Az nem természetes, hogy ezt nem tudod elfogadni az előítéleteid miatt!

Ne kérj tőle ilyet, nem vagy az anyja! Ne őt hibáztasd az apád bűneiért!!!

Nem az az egészséges dolog, még egy ilyen apa mellett sem, hogy akkor most teljesen szigetelődjünk el a piától!

Persze a struccpolitika kényelmesebb, mint szembenézni a félelmeiddel, ez érthető, de nem ez a megoldás.


A barátodnak igaza van, hogy nemet mondott! Nem napi rendszerességű kokainozásról beszélünk, hanem szilveszteri pezsgőzésről!

Milliószor magyobb gond lenne, ha belement volna hogy ne igyon. Az csupán annyit jelentene, hogy egy annyira gyenge sz@r, hogy nem tud viselkedni részegen. Mint pl. édesapád, de hidd el ritka az ilyen ember.

Különben minden évben világméretű tragédiával járna a szilveszter. :)

Egyébként meg remek alkalom, hogy kiderüljön, hogyan "bírja" a piát. Nem a mennyiségre gondolok, hanem hogy tud e megálljt mondani, agresszív lesz e tőle, stb.

A piázás, mértékkel, és alkalomszerűen teljesen természetes a mai társadalomban, komoly mentális gondokat jelent, ha v.ki ennyire elzárkózik tőle.

Egyébiránt halkan megjegyezném, hogy sokszor a legnagyobb antialkoholistákból- akik nem tapasztalják meg idejében az alkohol hatásait- válnak a leggusztustalanabb árokszélén hányó undormányok.


Szóval szerintem tapasztaljatok meg az életből mindent amit lehet, igyatok szilveszterkor mindketten(!!!) 1-2 pohár pezsgőt, szerelmeskedjetek egy nagyot (ha már ott tartotok) és tanulva a szüleitek hibáiból irányítsátok ti az életeteket úgy, hogy jó legyen.

2010. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Pontosan így van, ahogy az utóbbi írta. Először is függetlenítsd magad a félelmeidtől, ne vidd át a barátodra azokat az érzelmeket, amit az apád iránt táplálsz. Ha ez sikerül (van rá időd), akkor nem lesznek ilyen konfliktusok, mert nem fogsz félni csomó dologtól, pl. a piától.


Az olyasmi válaszokat meg nagyon bírom, hogy "én biztosan megtenném a barátnőmért, bár 22 éves lány vagyok és nem 16 éves fiú..." Ez a szolidaritás kifejezésének jó, de annál többet nem segít a kérdezőn.

2010. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

"Szilveszterkor mindenki iszik, ez természetes"

Én pl. nem. Nem csak szilveszterkor nem. Igaz, hogy nő vagyok, de gondolom a "mindenki", az mindenki.


Kedves kérdező, a helyzeted nem hasonlít az enyémhez, de az érzésed ismerős... Én talán azt nem kértem volna, hogy egyáltalán ne igyon, de azt biztosan, hogy keveset, és ne rúgjon be. Ha nem ért meg, hát... Nem tudom mit kezdenék egy pasival, akinek a szilveszteri ivás/lerészegedés fontosabb mint a lány, akit "szeret"...

2010. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

17:33 vagyok.

Még annyit hozzátennék ezzel a "rettegéssel" kapcsolatban, hogy ha szeret a barátod, a legnagyabb biztonságban mellette vagy. Józanul, piásan, mindegy. Hidd el! (hacsak nem akar sofőrködni:))

Ha mégsem akkor nem szeret. Ennyire pofon egyszerű, tudod, "borban az igazság" ;)

2010. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit jelent annak a lánynak a barátja, ha nem engedi, hogy Szilveszterkor igyon egy kicsit, hogy jól érezze magát, akit állítólag "szeret"...
2010. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!