Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért élvezik a fiúk ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezik a fiúk ha egy nőt kihasználhatnak és az szenved értük?

Figyelt kérdés
Miért élnek ezzel a srácok vissza?Ha valaki szerelmes beléjük,de ők nem akkor miért kell kib@...ni vele?Miért kell a nőt hitegetni,hülyiteni és végül vigyorgás közbe lapátra tenni?és talán elégedetten,jólesetten élvezni ha ő talán még sir is?vagy netán könyörög?ez nem velem történt meg csak jópár ismerősömmel.
2010. nov. 21. 14:58
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Üdv!

Igen igaz, mivel tapasztaltam... vagyis a környezetemben láttam. Szerintem azért élvezik a nők, mivel nem szokták őket sokan szeretni/vagy senki még, így úgy gondolják, próbára teszik a férfi kitartását, és szeretetét. Hogy napról-napra érezhessék, hogy igen... ő tényleg szeret, és becsül engem. De én csak láttam, és ezeket vontam le belőle...

17 éves leányzó!


Szép estét mindenkinek!

2010. nov. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!