Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik vagy a nők élvezik jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik vagy a nők élvezik jobban?

Figyelt kérdés
egy 16 éves srác vok már jó ideje járok barátnőmmel lassan 2 éve nem ő volt az első akivel lefekdtem. A kérdésem az lenne hogy mikor lefekszem vele(is) akkor jó érzés persze de nem olyan hogy jaj nem tok enélkül élni miközben ő meg orgiázik, szal a nők jobban élvezik a szexet vagy csak én nem találtam meg az igazit?:S
2010. márc. 11. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszket a füled, beledugod a kisujjad és megvakarod. Melyiknek jobb? A fülednek, vagy a kisujjadnak?

Remélem érted a célzást.

Egyébként embere válogatja. Forróvérűek mindkét nemben vannak.

21 L

2010. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Há' én szeretem ha kicsit bűdös a p*csá. Úristan..
2010. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem és köszi szépen:)
2010. márc. 11. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát figy,erről sok vita van.Szerintem a nőknek sokkal jobb,mert annyiszor mennek el egymás után ahányszor akarnak,vagy ameddig ki nem elégülnek.Ezért bírják a nők tovább szex nélkül,nekik egy kiadós szex annyi orgazmussal,vagy akkora intenzitású orgazmussal jár,h teljesen kielégülnek tőle.A pasiknál ez már gázosabb,mert azért kell 5-30percig idő,míg újra töltődik,ezért kicsit nehezebb kielégülni.Előfordulhat olyan is,h még nem elégült ki rendesen,de az a bizonyos tartály már kiürült és nem áll fel.:S

Tehát ha úgy veszzük a férfiaknak nehezebb a kielégülés,a nők tovább és talán mondhatjuk akár még azt is,h jobban élvezik a szexet,hiszen van amikor a teljes testük ég az orgazmustól.Persze ez azért egyén függő,tehát álltalánoságban beszélek.

2010. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát nemtom ,én max másfél hétig bírom szex nélkül , utána morcos leszek :D

az meg h ki élvezi jobban k|_|rvajó kérdés ,de amíg nem érezzük azt amit egy nő nem fogjuk megtudni :D

17F

2010. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi de ez kb olyan kérdés, h melyik fáj jobban a szülés vagy az izomból tökön rúgás?

Soha nem fog kiderülni, mert senki sem élheti át mindkettőt!

2010. márc. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!