Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért élvezik a fiúk ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezik a fiúk ha egy nőt kihasználhatnak és az szenved értük?

Figyelt kérdés
Miért élnek ezzel a srácok vissza?Ha valaki szerelmes beléjük,de ők nem akkor miért kell kib@...ni vele?Miért kell a nőt hitegetni,hülyiteni és végül vigyorgás közbe lapátra tenni?és talán elégedetten,jólesetten élvezni ha ő talán még sir is?vagy netán könyörög?ez nem velem történt meg csak jópár ismerősömmel.
2010. nov. 21. 14:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Tudod ez egy lánc...


A csávót kihasználja a lány, akit szeret < A csávó bosszúból kihasználja a lányt, aki őt szereti < a lány kihasznál egy csávót....

2010. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

15:56


Hülyeség. Ritka, de van olyan férfi, aki valóban rendes, nem nyomorék és kölcsönösen szerelmesek a barátnőjével egymásba. Én magam is sok ilyen párt ismerek, ahol mindketten szeretik a másikat. Ja, hogy nem bunkó kötsög fa*szfejekkel kellene évekig szenvedni? Hát igen, kicsi emberismeret kéne, és akkor nem esnének ennyiszer pofára a nők.

2010. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ennyi.Tudod ez azért van mert a nők döntő többségének a rosszfiúk kellenek, akik megalázzák, megcsalják őket és szerintük ez izgalmas.Utána megbocsájtanak nekik és kezdődik minden elölről.Normális, rendes, aranyos fiúval kéne kezdeni és akkor nem lenne ez a probléma.Ennyi.

Próbálj csak megcáfolni, és jön is a bizonyíték, amire eddig szinte az összes nőismerősöm azt mondta hogy ez tényleg így van.

2010. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Néhány lánynak mégis sikerül olyan férfi kiválasztani, akivel kölcsönösen szeretik egymást, és manapság sok olyat hallok, hogy a lányok az első barátjukhoz mennek feleségül is. Szóval mégsem minden lánynak az üres tahók tetszenek. Mert szinte minden nő párkapcsolatban él, tehát a legtöbb nő mégsem ilyen.


Az más kérdés, hogy a sok fiatal pitsa elég ostoba, és nekik az az izgalom, ha meglázzák meg tahón, bunkón viselkednek vele, és ezt az izgalmat nevezi szerelemnek. A primitív nők idősebb korukra is megragadnak itt, és életükben nem lesz egy normális szerelmi kapcsolatuk, hanem ott maradnak egyedül egy gyerekkel a macsótól, aztán sápítoznak, hogy minden pasi féreg. Hát marhára nem féreg minden pasi, csak nem tahó kötsögökkel kellett volna dugni, dehát ez legyen az ő bajuk.

2010. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Valóban van ez a bunkó macsó típusú férfi csoport, de nem tudom, hogy a szexen kívül mire jók? Amikor én fiatal voltam, és nem volt épp párkapcsolatom, nekem csak a szexre kellettek néha ezek a macsó tahók, mert néhány vad dugásra megfelelnek, meg vicces volt, ahogy az orruknál fogva lehet őket rángatni, ha jó csaj vagy :) Én mindig jókat szórakoztam rajtuk. Egy-egy kaland után mindig én mondtam előbb búcsút, a pasik meg nem értették, hogy mi az, hogy lekoptatom, és hogy nem teperek értük? Megszokták, hogy minden hülye liba beléjük szokott esni, és arcul csapta őket, hogy nekem tényleg csak egy élő vibrátor voltak, nekem másra nem kellettek, és használat után eldobtam őket, ahogy ők csinálják ezt a csajokkal :) Hehe.


Én mindig is sokkal szexibbnek tartottam, ha két ember között valódi szerelem, törődés és intimitás van, és mindig is ezeket a kapcsolatokat preferáltam, érzékeny, intelligens férfiakkal. Nem értem, a tahó macsókba hogy lehet beleesni, amikor semmi érzelmi örömöt nem nyújtanak, konganak az egótól és az ürességtől. Dehát mindenki azzal van, akit megérdemel. Aki hagyja magát kihasználni, az meg is érdemli, hiszen ha valóban értékes ember lenne ez a sok kihasznált nő, akkor csak egy értékes férfivel érné be, és a macsónak nem is lenne esélye kihasználni őt. Mindenki azt kapja, amennyit ér.

2010. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, és nem igazán rajongok az egyéjszakásokért, és a másik puszta testi használatáért, de az előző lánynak igaza van. Minden lány és férfi azt kapja, amennyit ér, és annyi tiszteletet kap, amennyi tiszteletet megérdemel. Ha aláfekszel egy bunkó tahónak, aki már végigdugta a várost, attól mégis mit vársz?


A valóban értékes nők kiszúrják a hasonlóan értékes férfiakat, és velük bonyolódnak kapcsolatba. A bunkó macsók és a hülye libák szerintem egymáshoz valók, megérdemlik egymást.

2010. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tudod akiknek a rossz fiúk jönnek be, akik annyira hülyék hogy ez kell nekik hogy megalázzák őket azok meg is érdemlik.Éljék le velük az életüket.Nem tudom őket sajnálni.
2010. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez az. Tartsák akkor izginek őket, amikor orrba-szájba csalják őket, otthagyják terhesen, megverik őket, kismamként kiröhögik őket, ledagadtozzák őket, a szeme előtt flörtölnek más nőkkel stb. Ezektől ez telik ki, látom a környezetemben mire képesek egyes férfiak. Ha valakinek a szerelem és boldog kapcsolat helyett ilyen látszat-kötsögök kellenek, akkor egészéségre, de aztán ne rinyáljon, hogy férgek a pasik!


Az izgalmasság és a valódi szerelem egész máshol kezdődik... de ez a legtöbb buta libának magas, ezért nem is lesz soha valódi szerelmi kapcsolatuk. Maradjanak a bunkó, tahó, sekélyes pasiknál, kábé ők is ennyit érnek.

2010. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miért élvezik a lányok ha egy fiút kihasználhatnak és az szenved értük?
2010. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ez forditva is igaz????
2010. nov. 22. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!