Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy nem vagyok neki elég?

Figyelt kérdés
Aludtunk együtt, smaciztunk, ölelgetjük fogdossuk egymást, beszélgetünk telefonon, de valahogy még is azt érzem hogy nem vagyok neki elég. Miért lehet ez?
2010. nov. 21. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbizalmad?
2010. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kapcsolatban érzed ezt?

Mivel tudod bizonyítani, hogy nem vagy neki "elég"?

És mégis mit jelent, hogy valakinek nem "elég" valaki?

A válasz benned van...

2010. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 errre ***** válasza:
81%
Lehet ezek ellenére mégsem adsz elég törődést. Lehet a hozzáálásoddal és a stílusoddal van a gond. Nem mind1, hogy beszélsz hozzá, mennyire vagy kedves, gondoskodó, stb
2010. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ő is mondta hogy tök aranyos vagyok hogy törődök vele, takaróval is ott játszottunk, 2őnknek egy kis takaró nem elég, olyan furcsa.
2010. nov. 21. 11:44
 5/13 errre ***** válasza:
100%
Velem szakítottak, mert állítólag nem volt nekem elég. Így gondolta, otthagyott, abba meg nem gondolt bele, hogy mennyire bunkó, meg milyen a stílusa.
2010. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 11:34


Ez hülyeség...

Szerelmes vagy és még elég fiatal...14-18 éves lehetsz és azt hiszed, hogy nem adsz magadból eleget és többet és még többet adnál neki, hogy éreztesd vele mennyire szereted...

A szerelem elég rettenetes gondolatokat is tud kreálni...

Magadat okolod, ha a partnered szerinted nem kellőképpen figyel rád...És hasonló, ennél még sokkal rosszabb gondolatokat is tud ébreszteni...Féltékenység etc...

Amikor nem vagytok együtt tereld el a figyelmedet róla, összpontosíts másra, mondjuk a házi feladatokra...

Amíg nem éltek együtt, addig más dolgokra is tudsz és kell is összpontosítani...Miután együtt éltek, utána már nem lesz fontos, hogy elég vagy neki, vagy sem...Más dolgok lesznek fontosabbak...:D

2010. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Nem tudom, ő is mondta hogy tök aranyos vagyok hogy törődök vele, takaróval is ott játszottunk, 2őnknek egy kis takaró nem elég, olyan furcsa.


Már kezdek összezavarodni...

Már a kis takaró sem elég...:D:D:D

Lökött kis fruska vagy!

Feküdj le vele...Akkor biztosan elég leszel neki...Vagy nem.

2010. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 errre ***** válasza:

11:34 vagyok

Én vagyok az akivel szakítottak, mert álítólag nem volt nekem elég.Közben az volt a gáz, hogy bunkó volt, és beképzelt.

2010. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"11:34 vagyok

Én vagyok az akivel szakítottak, mert álítólag nem volt nekem elég.Közben az volt a gáz, hogy bunkó volt, és beképzelt."


Más dolog ezt az arcodba belekapni és más dolog ezt érezni...

A kettő nem ugyanaz és még csak össze sem lehet hasonlítani a kettőt...

2010. nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"11:34 vagyok

Én vagyok az akivel szakítottak, mert álítólag nem volt nekem elég.Közben az volt a gáz, hogy bunkó volt, és beképzelt."


Egy párkapcsolatban nem elég csak az, hogy szép vagy, vagy okos...Ha nem illetek össze, vagy nem tudsz megadni valamit amire a másiknak szüksége van akkor azt, ha nem muszáj, nem kell erőltetni...Ez nem beképzeltség/bunkóság kérdése...

Szerintem meg elég nyílt és őszinte választ kaptál a delikvenstől...Csak még nem tudod értékelni, mert meg vagy sértődve.

2010. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!