Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és van egy 16 éves lány akivel járok. Másfél hónapja vagyunk együtt. Nekem ő a mindenem és neki is én legalábbis ezt mondta. De én úgy érzem,hogy nem boldog mellettem. Nem vagyok gazdag,se jóképű,se ügyvéd,nincs kocsim,se diplomám. Csak Szobafestőnek tanulok és mindennap kimegyünk sétálni,fagyizni.Leülünk egy padra és megölelem,csókolgatom.

Azt mondja,hogy szeret,de én nem értem,hogy mégis mit ? :(


2011. jún. 21. 20:45
 1/3 WhiteLabel ***** válasza:

Én is szobafestőnek tanultam, van egy Ford Mustangom, motorom, pénzem, és sz*rok a világra, ja és a csajom akkor is szeretett amikor még nem volt semmim.

TÉGED SZERET TE IGENHÜLYEGYEREK!!!

2011. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Téged b+.:)

Én haladok a diploma felé,de szintén semmim sincs,rám is néha rám jön ez a "nem vagyok jó semmire,miért nem keres magának egy idősebb,egzisztenciával rendelkező férfit" érzés.Ahelyett,hogy ezen agyalsz,inkább élvezd a vele töltött időt.22/F

2011. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom ha azt mondja hogy szeret akkor ne foglalkozz ilyen dolgokkal.

Örülj neki :D.

Nehéz elhinni a mai világba hogy valakit csak úgy lehet szeretni,legalább az biztos ha szeret nem a pénzedet szereti

benned,hanem téged és ez a legfontosabb.

2011. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!