Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi véleményetek? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi véleményetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tvbe volt a pasik felteszik a netre a volt barátnöjük képét vagy forditva mert hallotam olyanrol is. Most nem 18alattiakra gondolok. szerintem bunkoság.
2010. nov. 21. 05:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az excsajokra gondolsz? Hát, én valahogy még egyetlen barátnőmet sem fotóztam, videóztam intim helyzetben. Ha valamelyik hülye p***a megengedi, akkor vállalja a következményeit. Magányvélemény, hogy lehet kultúráltan is szakítani, aki még erre sem képes, az megérdemli a sorsát. Elképesztően sok jellemtelen lányka van, sajnos saját tapasztalat.
2010. nov. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja az excsajokra gondolok. Nem tudom miért jo ha lefotozák magukat. Az meg alapbol nem értem ha egy közöségi oldalra fel teszik az tudják mivel jár. ott bárki megnézi. Azért közöségi oldal. És ha felteszed akkor részben már hozzá is járulsz hogy más nézegesse. nem? vagy ez csak az én véleményem?
2010. nov. 21. 08:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!