Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Ti mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ti mit tennétek? 17/L

Figyelt kérdés
Közel egy éve vagyunk együtt a barátommal (11 hónap).A problémám az az volna,hogy sosem kedveskedik,udvarol(t)nekem.Egyszer sem mondta hogy szépnek lát,de még csak nem is látom rajta néha azt,hogy "megkíván" (ügye ezt minden lány ismeri?)a többiről nem is szólva.Mellete egy darab botnak érzem magam,nőnek pedig sosem.Nem tartom magam csúnyának,teljesen átlagos vagyok(mélyvörös a hajam,sötét szemeim vannak,szép a mosolyom,alkatra pedig teljesen arányos vagyok) - több fiúnak is tetszettem az utóbbi időkben,persze mindet visszautasítottam,mert én azokat a kedves szavakat a barátomtól szeretném hallani nem tőlük.Természetesen említettem már neki a problémám egyébként ezáltal a szex sem olyan jó -képtelen vagyok felszabadulni (alig várom hogy vége legyen,csak sötétbe stb.),de mit sem tesz ellene.Annyit válaszol,hogy tudja meg sajnálja.Mi lehet a gond vele vagy velem?Én vágynék túl sokra?Ő 21,én 17.
2010. nov. 21. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a fiú nem szerelmes beléd. Csak azt nem értem, hogy miért vagy vele ilyen régóta, ha már az elején is ilyen volt. Ha tudja, hogy mit szeretnél, mégis tojik rá, és nem tesz semmit érte, hogy szebbnek/jobbnak lásd magad/ érezd hogy szeret és kíván, akkor nem érdemel meg Téged... Én egyszer éreztem a barátomnál ilyet, el is mondtam neki, Ő akkor elsírta magát és mondogatta, hogy mennyire szeret és nem akar elveszíteni stb... Egyáltalán nem vágysz sokra, csak egy fiúra, aki úgy viselkedik, mint a barátod, aki szerelmes beléd. De ez nem az a fiú. Szerintem szakíts vele és találd meg azt, aki igazán megérdemel. 20/L
2010. nov. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!
2010. nov. 21. 01:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha már beszéltél róla neki erről, és nem történt változás, hagyd ott, ne kínozd magad tovább.

válassz olyat, aki megfelel az igényeidnek.


szerintem egyszerűen nem tud viselkedni, rosszul szocializálódott vagy valami ilyesmi.

de a legrosszabb, hogy magasról tesz rá, nem is akar változtatni rajta.

2010. nov. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

gondolom te is látod, hogy így hoszútávon nem lehet együtt maradni. Nem értem, ha már beszéltetek róla, miért nem akar vagy tud megváltozni. A sajnálat alapján nem is fog. Ami nem megy, azt ne erőltesd, vannak mások is a világon, akik tényleg megbecsülnek.

Jah', és tudnak udvarolni is. Jó éjt! F

2010. nov. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szeret. Csak ugy van veled. velem megesett amikor össze jöttek a dolgok hogy nem törödtem ugy a páromal. persze szolt és azota oda figyelek erre.
2010. nov. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szijja én dobnám ezt a csávot bisztos találnál jobbat is nála
2010. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát itt mindenkinek igaza van, de tényleg.

Maximum annyit tudnék hozzátenni, hogy nem mindenki képes szavakba önteni az érzéseit. Az ilyen ember másképpen azért érezteti hogy fontos vagy neki.

Az a ciki, hogy meg sem próbálja, pedig te beszéltél vele. Lehet, hogy valóban "csak úgy" van veled. Ne maradj vele sokáig.

2010. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2010. nov. 21. 21:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!