Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki ilyen bunk0'?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen bunk0'?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egyszerűen nem lehet beszélni -.-

Sem msn-en,sem élőben. Olyan jó kedve van mindig,hogy ha leku_rvázod is nevet rajta -.-

Msn-en is 10 perc mire visszaír néha el sem köszön -.-

Hogy lehet valaki ilyen bunk0' ? Az 1 dolog,hogy nem érdeklem,de csak azzal kell kedvesnek lennie,akit szeret,vagy szerelmes belé ? :O

Hagyjam a faxba ezt az önelégült kur_vát ?


2010. nov. 20. 23:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ilyeneket én is ismerek. nagyon idegesítő főleg ha köszönés nélkül megy el msn en...én egy idő után hagyom az ilyeneket. akkor pertsze rámírnak egy idő után hogy "miért nem írsz??", és ha mondom hogy milyen sznob akkor meg van sértődve...nem értem őket.
2010. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
igen. hagyd a f*szba.
2010. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Moszuke ***** válasza:
68%

***Msn-en is 10 perc mire visszaír néha el sem köszön -.- ***


:DDDD ejj azt hiszem ez: "a nap problémája" cím nyertese.

ejj öcsém.. ezek szerint nekem nagyon sok bunkó ember van fent msn-n..

nem is tudtam. >.<

na majd most jól hozzájuk vágom hogy igenis AZONNAL VÁLASZOLJANAK (mindig!)A KIS G*CIK ÉS KÖSZÖNJENEK EL ÁM CSÓKOLOMMAL a k*rva mindenségit neki!

22/f

2010. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Ez tényleg g*cire idegesítő - már bocs a szóért - de én is utálom az ilyesmi csajokat -.- . Hagyd a 'csába...
2010. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
már megválaszoltad magadnak.
2010. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Elvegyem a szuzesseged?
2010. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

1. Mért k*rvázod le?

2. Az lenne a probléma ha azon hogy lek*rvázod nem röhög...aki magára veszi a lek*rvázást a pasik szerint az tuti az...de ha nem veszi magára akkor is? Most akkor erre hogy is kell reagálni akkor?

komolyan nem értem mi ez...

Én is van hogy nem írok vissza rögtön, és akkor mivan?

Bunkó az aki nem ér rád mindig? ugyanmár...és ha most kedves lenne és lesné minden szavad, te férreértenéd, megkérdeznéd járna e veled és ha jön a válasz hog nem akkor meg itt szidnád hogy milyen egy r*banc hogy szórakozik veled...

Egyáltalán hány évesek vagytok?

2010. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

ja el is felejtettem mondani:

köcs_ög válaszolók kíméljenek.

0:01 esnek -.-

faxfej gecc! ink ne írj nekem választ és Szo_pd le magad

2010. nov. 21. 00:17
 9/23 anonim ***** válasza:

Már bocs ha k*csögnek tűntem de azért tudjad már hogy beszélsz Öcsi...

Hány éves vagy és mért k*rváztad le?A lány hány éves?

Tudod ezek fontosak..ha olyan 14körül van a lány akkor tök természetes hogy vihog mindenen, minden lány olyan szinte ebben a korban. Az hogy msn-en nem ír vissza rögtön nem jelent semmit.

És amit írtam azon azért gondolkozz el, nem bunkóság hanem ez már általába így van...

23/L

2010. nov. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

és ez most ki a f@szomat érdekli h veled bunkó ez a csaj. bocs, h ilyen bunkó vagyok.. de látom h osztod, aki válaszol neked normálisan..

hogy már válaszoljak is erre a felesleges kérdésre.. én se szoktam egyből válaszolni msnen.. most nem lehet mindenkire száz százalékos időm mindig. ilyenen csak olyan ember sértődik meg, akinek nincs más gondja.. és nekem is van h ha vkivel sokáig nem bezsélünk msnen, elfelejtek elköszönni.. :D istenem. ilyenek nem kell megsértődni. :D 18 L

2010. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!