Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretlek szó "elijesztheti"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretlek szó "elijesztheti" a másikat?

Figyelt kérdés
A barátommal pár hónapja járunk, de még egyikünk sem mondta ki ezt a szót.(Viszont érezni lehet) Én személy szerint félek még ezt mondani. Vélemény?
2010. nov. 20. 23:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mond el neki. Biztos nem fog megijedni tole, epp ellenkezoleg. Ezen ne is gondolkodj csak tedd meg.

18 f/karpatalja

2010. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed úgy, hogy szereted, ne mondd. És ez attól is függ, hogy milyen kapcsolatot szeretnél, tartósat, vagy csak le akarod fektetni.

Én akartam egy kapcsolatot, majdnem összejöttünk, és le is feküdtünk, és kimondtam ezt a szót, mert én már úgy éreztem, hogy kimondhatom. Szinte rögtön megváltozott minden, elrontottam az egészet.

Szóval igen el lehet ijeszteni a másikat vele.

De csak akkor ha amúgy nem illetek össze. Ha tényleg egymásnak valók vagytok, nem fog megijedni, legfeljebb azt mondja, hogy lassíts egy kicsit. 24 F

2010. nov. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Semmi gond! Ha mindkettem éreztetitek egymással,akkor ez nem feltétlenül szükséges.Akkor van a gond amikor csak a szavak vannak és nincs mögötte semmi!
2010. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!