Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretlek szó "elijesztheti"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretlek szó "elijesztheti" a másikat?

Figyelt kérdés
A barátommal pár hónapja járunk, de még egyikünk sem mondta ki ezt a szót.(Viszont érezni lehet) Én személy szerint félek még ezt mondani. Vélemény?
2010. nov. 20. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy épp ijesztő hatása lenne,inkább boldogító. Érthető, a legtöbben így vagyunk ezzel, hogy szeretjük, ha a fiú mondja ki először...Végülis az a lényeg, hogy írtad, érezhető. Ha érezteti, akkor oké.
2010. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem elijesztene pár nap után. Ne érts félre, de én csak akkor mondom valakinek hogy szeretem ha tényleg úgy van, hibáival és bájaival együtt teszem azt. Ha nem ismerem akkor szerintem nem szerethetem igazán. Így nekem elcsépeltnek hangzana és valótlannak. Kár hogy mostanság mindenki dobigálja ezt a szót, elveszett a jelentése és a varázsa is...
2010. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, nem nézel Így jártam anyátokkalt?
2010. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Félek mondani, és azt szeretném, hogy ő mondja. De Már megmondta nekem, hogy ő jobban szereti kimutatni az érzéseit. Nem valami megnyílós és eddig még csak részegen mondta. Bár félek, hgy annyira nem is érzi. Mindig csak szivet ír a szó helyett. De én nagyon szeretem :) Részegen nem akartam felhívni, mert nem akkor akartam elmondani neki, de amúgy volt hogy a jelenlétébe annyira gondoltam erre a szóra, hogy majdnem ki is mondtam, pedig nem akartam. Szerintem látta kiírva az arcomra szinte már, mert utána rögtön mondta, hogy mennyire hiányoztam neki :)
2010. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Ezek pusztán szavak. 0 érzelmi háttérrel is kimondhatóak..

Én személy szerint nem becsülöm azokat akik úgy közelednek hozzám, hogy kimondják, hogy hát ők szeretnek stb.stb. Kit izgat. Mutassa ki! És ha az sikerül utána már nem kell hangot adni neki. Mert minek is? Botor emberek botorsága, hogy elvárják ezt a jelentéktelen szót. És mennyire be lehet velük hülyíteni egy egy embert. Édes istenkém.

Az már más tészta, hogy ha nem mondod azt, hogy csinos vagy szép, hiszen azt nehéz kimutatni, hogy most ő neked tetszik is. De a szeretni szót. Hát most így 6 nyelven tudom mondani és semmi érzelmet nem generál.

2010. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

ma 00:07


"Hát most így 6 nyelven tudom mondani és semmi érzelmet nem generál."


Az a hanglejtéstől is függ.(Attól, hogy hogyan mondod ki a szót...)

2010. nov. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pár hónapot, és nem pár napot írtam a kérdésemben :)És igen, nézek Így jártam anyátokkalt, de még mindig nem az első randin akarom neki mondani :D (nem Mosbyzom meg). Többieknek köszi a válaszokat!
2010. nov. 21. 12:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Pár hónap után már nem lehet ijesztő, ha mind a ketten komolyan gondoljátok a kapcsolatot. Ennyi idő alatt már tényleg meg lehet szeretni a másikat. Vagyis tényleg van a szó mögött tartalom, jó esetben.


Ha úgy érzed, mondd ki bátran, de ne várj azonnali viszonzást cserébe.

2010. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

J válasza


Ha érezteted nem muszály hangoztatni de ha hangoztatod éreztetned kell az a lényeg h. a szavaid összhangban álljanak a tetteiddel.

2010. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha kimondod, és elijeszted ezzel, szerintem hagyd el, mert nem leszel vele boldog, mert komoly pszichiátria eset, akivel állandóan ilyen gondjaid lesznek, h nem lehetsz vele őszinte. Ha ebben nem mondhatod ki, amit érzel, akkor miben. Ez a legfontosabb dolgok eggyike, h mondják egymásnak, h Szeretlek !
2010. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!