Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed a szexkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a szexkapcsolatról? Te elítéled? És voltál már hasonlóban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 19:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Most amit irtál az már szeretői kapcsolat,auzt veszem le h téged megcsalt a pasid egy másik nővel dugodt és csalódtál,és most teis ezt az életet akarod követni h csak belemész egy pár hónapos dugásba ami megint padlóra fog küldeni!Próbáld ki,de a nők alapból nem tudják elválasztani az érzelmet meg a dugást!És egy kérdés?Sztetek a vonzalom az érzelem?
2010. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

nekem is volt szexkapcsolatom, és én is elkövettem azt a hibát hogy beleszerettem a férfiba. A férfi amúgy nem volt független és még most sem az. Sosem hitegetett hogy majd lesz köztünk esetleg több, én ezt tudtam végig, csak a szívem nem, azóta sem tudom őt teljesen elfelejteni.

Ez ilyen szempontból elég "veszélyes". A nő úgysem tud érzelmek nélkül egy szexkapcsolatot fenntartani, márpedig így elég nagy lelkifájdalommal jár.

2010. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
És aki elítéli, vagy ha nem is ítéli el, de azért mégsem megy bele az mit csinál? Mert nincs mindenki kapcsolatban. AMikor kiléptek egy kapcsolatból, egyből keresitek a következőt? Mit csináltok két párkapcsolat között, ha ez az idő mondjuk több mint 2 év? És ha jól működik, akkor mitől működik jól egy párkapcsolat?
2010. nov. 20. 20:15
 14/21 A kérdező kommentje:
A vonzalom nem érzelem, az vonzalom csak testi, és nagyon messze áll az érzelemtől. Egyébként Még nem csaltak meg. Viszont hagytak már ott azért, mert nem akart megcsalni, ezért inkább szakított velem, hogy összejöjjön a másikkal. természetsen ezt msnen kellett megtennie, hogy még parasztabb legyen..
2010. nov. 20. 20:18
 15/21 anonim ***** válasza:
Szakitás után megvan az az idő amig leülepszik a dolog és utánna jön a pasizási korszak,amikor azt keresed aki nem ver át és szeret!És a vonzalom az az érzés amikor kívánsz valakit és az már valamilyen szinten érzelem h megérinthesd!Nem kell másokkal foglalkozni h elitélnek e vagy nem ha a pasi mnegértő és nem érezteti azt h ribanc vagy akkor miért foglalkozol evvel a témával!?
2010. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mit csinál az ember két kapcsolat között? Hát nem tudom, de te nagyon ráérhetsz, ha ennyire ez életed legnagyobb problémája úristen mikor jön valaki akivel szexelhetsz... Meg összevissza írsz, először közlöd még nem szeretkeztél arra vágysz, de erre fel szexkapcsolatot keresel, ott minden van csak szeretkezés nem.

Átverni meg azt lehet aki hagyja magát!

2010. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

És aki elítéli, vagy ha nem is ítéli el, de azért mégsem megy bele az mit csinál? Mert nincs mindenki kapcsolatban. AMikor kiléptek egy kapcsolatból, egyből keresitek a következőt? Mit csináltok két párkapcsolat között, ha ez az idő mondjuk több mint 2 év? És ha jól működik, akkor mitől működik jól egy párkapcsolat?"


2. válaszoló vagyok


Mit csinálnánk? Éljük az életünket. Én a magam részéről úgy vagyok ezzel, hogy jön, amikor jönnie kell. Ha 2 év, akkor 2 év. Ha több, akkor meg több. Számomra az a furcsa, hogy valakinek ez furcsa, na. :)


A párkapcsolat a szerelemtől működik jól. Annak meg rengeteg összeteöjve van. Le is írhatom, ha akarod. :)

2010. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

22.04

hidd el, egyáltalán nem érek rá, a hétköznapjaim nem ezzel telnek rendszeresen, elhiheted. Egyébként nem azt írtam, hogy szexkapcsolatot keresek, hanem hogy abban vagyok, és nem, nem arra vágyom, hogy hanem kapcsolatra, de sajnos az nagyon elkerül. És mielőtt belementem volna ebbe a viszonyba, előtte másfél évig nem is randiztam, szexről meg szó sem volt, gondolom ez cáfolja azt a megállapításod, hogy én csak azon töröm a fejem, hogy mikor szexeljek. Mert ha így lenne, valószínűleg, "lehetek-e terhes, ha 20-an meghúztak egy buliban" típusú kérdést tettem volna fel, amiből nem keveset látunk azért.

és azért kíváncsi lennék arra is, hogy téged vajon még sose vertek át, és sohasem okozott csalódástegyetlen pasi sem? Mert akkor Respect És Tisztelet neked, mert tanítanod kéne, de én egyszerű emberként ezért teszem fel a kérdést, mert valahogy nekem eddig nem jött össze a boldogság. És még azért arra kíváncsi lennék, hogy ki hány évesen találkozott azzal vagy azokkal az emberrel, akikkel igazán boldog volt és őszinte? És vajon akikkel összejöttetek, és lefeküdtetek, komolyan mindbe szerelmesek voltatok, és szigorúan csak akkor mentetek bele SZERETKEZÉSBE, amikor párkapcsolatban voltatok, és ha 2 évig nem volt kapcsolat, akkor erkölcsösen senki nem ment bele semmibe? És ha ez tényleg így megy, akkor miért kel olyan kérdéseket látnom, hogy 13 évesen az a baja, hogy magába törte az uborkát maszturbálás közben, és nem tudja kivenni, meg olyanokat, hogy orális szextől lehetek-e terhes?

2010. nov. 20. 23:23
 19/21 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond veled szerintem. Nekem is volt szexkapcsolatom, mikor 2 évig nem jött össze egy normális kapcsolat sem. De a lényeg az hogy érzelmileg próbálj meg elzárkózni, ami elég nehéz dolog, de ki lehet bírni. Először azt hiszem én is úgy jártam mint te, hogy elkezdtem érezni iránta, pedig tényleg leszögezte az elején hogy csak szex. Tanulva az esetből, legközelebb már úgy néztem rá mintha egy haver lenne, hiszen egyébként nagyon jókat tudtunk beszélgetni és ezt az érzést erősítettem magamban. Nem tudom ki hogy van vele, de 20 évesen 2 év szex nélkül számomra elképzelhetetlen volt. Hisz a szex is ugyanolyan szükséglet mint az evés, és ha nem lettek volna ezek a szexkapcsik, biztos megőrültem volna. Azért egy nőnek szüksége van rá hogy nőként bánjanak vele, főleg hogy semmi önbizalmam nem volt a szakításom után és ez a szexkapcsolat valamennyire visszahozta, hogy igenis szép, kívánatos vagyok még mindig.

Én azt mondom, hogy ha mind a két fél úgy áll hozzá hogy ez csak szex, akkor működhet a dolog, hisz egyik fél sem sérül lelkileg. Viszont ha te nem tudod megállni hogy ne zúgj bele, akkor hagyd szerintem, mert csalódni fogsz!

A szerelem pedig akkor jön mikor nem is várnád :) a lényeg hogy ismerkedj, légy nyitott a világra!

2010. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, remélem sikerül mindenkinek sínre tenni az életét.
2010. nov. 21. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!