Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed a szexkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a szexkapcsolatról? Te elítéled? És voltál már hasonlóban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

részben elítélem


nem a szeretet a lényeg, csak az állatias szex, az ösztön kielégítése


nem voltam, és nem is szándékozom

2010. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem ítélekezem, de nem vagyok róla jó véleménnyel. A szexkapcsolat arról szól, hogy van egy ösztön, és ezt kielégíti a két fél. Nincs benne érzelem, adott esetben még egymásra irányuló vágy sem. Csak az ösztön, vagy még inkább a szükséglet kielégítése a cél. Nem az ember. És ez számomra nem szimpatikus.


Nem voltam szexkapcsolatban, és bizton állítom, nem is leszek.

2010. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Számomra az a szimpatikus bennük, amikről az első kettő úgy nyilatkozott hogy emiatt nem az. Nincs kötődés, nincs szeretet, csak szex. Ami király az adott körülmények közt. Most nem vagyok ilyenben, viszont voltam és talán még leszek is.
2010. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

És ha még eddig csak olyan kapcsolataim voltak, ahol inkább én adtam ki magam, a másik fél nem szeretett, és mindig csalódás volt a vége. Aztán egy volt, akiről azt hittem, hogy szeret, ő volt az első, akivel szexuális élményem volt. Aztán annak is csúnya vége lett. Eltelt másfél év anélkül, hogy bármilyen kapcsolatom is lett volna, mert nem megyek bele kapcsolatba csak azért, hogy legyen valakim, és biztonságérzetet adjon, mert az átverés lenne, hogyha nem vagyunk szerelmesek. Ezért lassan két éve nem volt párkapcsolatom, lassan 20 leszek, még soha nem volt szerelmes belém egyik barátom sem, még soha senki nem mondta nekem, hogy szeretlek, csak úgy jöttek velem össze, hogy "na jófej, meg jó csaj, elleszünk vele egy kicsit, ha meg nem jön össze, legfeljebb szakítunk, ki bánja, eggyel több vagy kevesebb"

Na most ebben a helyzetben mégis mi a helyes és erkölcsös megoldás? Várni a szőke hercegre ölbe tett kézzel, akár évekig? Most ott járok, hogy másfél éve nem szeretkeztem. Pedig mindig utánam fütyülnek az utcán is, szóval nem arról van szó, hogy nem kellenék senkinek, de az a baj, hogy mindig csak egy dologra.

2010. nov. 20. 19:35
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
na a szexkapcsolat olyan, mint a mekiskaja. Elég gáz, de ha régóta nem ettél semmit, baromira jól tud esni.
2010. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én benne vagyok egy ilyenben és nekem nagyon kellemetlen kezd lenni mert kezdek bele esni a pasiba!Nem ajánlom senkinek,mert egyik fél mindig többet akar,és engem az elejétől a vonzalom hajt meg a kis szerelem!Nem itélem el,ha független vagy és a másik fél is az akkor belefér de csak titokban!Kezd rossz lenni az h egyik pillanatban azt érzem hogy ő is igy érez aztán nem keres egy hétig és akkor jövök rá h ez csak felőle egy kielégülés.Többet soha nem megyek bele ilyen kapcsolatba mert nem lehet belőle kimászni oylan könnyen.
2010. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És ti akkor hogy csináljátok? Nektek van párotok, gondolom. Na és akkor mi a titka egy jól működő és őszinte párkapcsolatnak? Mert ha nem őszinte, akkor szart se és, akkor nem megyek bele kapcsolatba, mert akkor csak rá van mondva, hogy kapcsolat, de igazából nem jó. Akkor meg mit ér? Egyébként a környezetemben is azt látom, hogy mindenki a többéves kapcsolatai ellenére lazán flörtöl, sőt, gyakran tovább is megy a megcsalásig, amikor együtt vannak, csak azt látni rajtuk, hogy csak egymás kellékeként vannak jelen, nem azt látni, hogy igazán szerelemből. Viszont őket nem ítéli el senki, mert ők járnak, és ez így elfogadott, az hogy hazugságra épül az egész kapcsolatuk, azt már senki nem fogja megkérdezni, de a látszat megvan. Na most akkor mennyivel elítélendőbb egy szexkapcsolat, ahol a felek teljesen őszinték egymással, és mindenki tudja, hogy meddig mehet, és miről szól, mint egy hazug kapcsolat?
2010. nov. 20. 19:42
 8/21 A kérdező kommentje:
ja és azt ne mondja senki nekem, hogy mindenki olyan rohadt boldog, és olyan egyszerű összehozni egy párkapcsolatot.
2010. nov. 20. 19:44
 9/21 anonim ***** válasza:

Tévedésben élsz! Te még sohasem szeretkeztél. Csak keféltetek, ezt te is tudod. Minőségi különbség van a kettő között.

30 éves kor alatt nem szabad szexkapcsolatba belemenni, mert még nem könnyű leválasztani róla az érzelmeket. Te vagy erre a példa, hiszen az írod "barátom" és nem azt, hogy "partnerem".

Nem ítélem ez, de mindkét félnek tudnia kell, hogy ez csak szex. Ha az egyik nem így gondolja, akkor kihasználás.

2010. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akikről barátom címszó alatt írtam, azok a barátaim voltak, és közülük eggyel feküdtem le. De az a baj, hogy esélyét nem látom, hogy rövid időn belül beleszeretnék valakibe, mert ha két évig nem sikerült, miért pont most jönne? Persze, tudom, bármikor jöhet, de mégis mennyi a reális esély rá? És addig is mit csináljak? Talán malmozzak magamban? Most benne vagyok egy szexkapcsolatban, miután másfél évig még csak randizni sem randiztam senkivel, nemhogy szexbe, vagy kapcsolatba belementem volna. Egyébként a távolság is közrejátszik abban, hogy csak szexkapcsolat, kb egy hónapban egyszer tudunk találkozni.
2010. nov. 20. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!