Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem volt meg soha baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem volt meg soha baratom?

Figyelt kérdés

Nem bekepzeltsegbol mondom, de sokan mondtak mar, hogy szep es aranyos vagyok. Bulizni is sokat jarok, s szeretek minden uj dolgot kiprobalni. Barati korom is eleg nagy, de valahogy meg sose volt baratom. Voltam mar szerelmes, de az mindig viszonzatlan volt. Elmultam 18, s nagyon zavar, hogy en mindig egyedul vagyok, s oszinten szegyenlem is, hogy meg soha nem volt baratom.

Mit tehetnek ennel tobbet? nem birom mar...18/L


2010. nov. 20. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

ma 19:21 kérdező:

Tökéletes szőke herceg fehér lovon tényleg nincs.

Én nem vagyok herceg, sem tökéletes, sőt még a lovam is barna. De ha meg állsz az időben kb 2 évet akkor megismerkedhetünk:)

2010. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az nem igaz, hogy nem tetszik senki...csak valahogy mindig rosszul sul el a dolog. Nem vagyok zarkozott, viszont nem vagyok nyomulos tipus sem.
2010. nov. 20. 20:59
 13/18 anonim válasza:
89%

Van ilyen. Én is mindjárt 18 vagyok, és gyakorlatilag ugyanez a helyzet velem is. Nem vagyok se zárkózott, se csúnya (kb. naponta kapok bókokat... :'D) aztán mégse. Vannak, akik tetszenének, de foglaltak, elég régóta, vagy egyszerűen rám se néznek, mert a plázacicákat preferálják. Barátnőm érettségi után költözik Pestre, már évek óta van együtt a barátjával (talán 3 év). Én meg... Szóval, ugyanebben a cipőben járok. :D

Néha elég kiakasztó, de én már úgy vagyok vele, hogy szabadabb dolog egyedül lenni.

2010. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

ma 20:59


Nagyon egyszerű a dolog: a rosszfiúkban vannak olyan vonzó tulajdonságok, amik a nők számára ellenállhatatlanok (pl. magabiztosság, dominancia, büszkeség, kezdeményezőkészség stb.) Ezek a annyira vonzóak, hogy emiatt a nők szemet hunynak a rosszfiúk negatív tulajdonságai felett is. A jófiúkban nincsenek meg ezek a dolgok ---> nem vonzóak szexuálisan.

2010. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
irj privit,én tom mi a bajod!
2010. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

ehehe.. ez a 49% os épen egy pedofil szexéhesnek néz ki a szövege alapján;D


18/f

2010. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert csak a legjobb pasikkal állsz szóba.
2010. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtalál a szerelem, hidd el :) És akkor örülni fogsz neki, hogy előtte nem volt sok csalódásod, mint némelyeknek. Nekem 18évesen volt először barátom, de bár ne lett volna akkor. Tiszta időpocsékolásnak tűnt végül. Viszont 20 évesen rám talált az az ember, akivel úgy gondolom, le fogom élni az életem.
2010. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!