Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem volt meg soha baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem volt meg soha baratom?

Figyelt kérdés

Nem bekepzeltsegbol mondom, de sokan mondtak mar, hogy szep es aranyos vagyok. Bulizni is sokat jarok, s szeretek minden uj dolgot kiprobalni. Barati korom is eleg nagy, de valahogy meg sose volt baratom. Voltam mar szerelmes, de az mindig viszonzatlan volt. Elmultam 18, s nagyon zavar, hogy en mindig egyedul vagyok, s oszinten szegyenlem is, hogy meg soha nem volt baratom.

Mit tehetnek ennel tobbet? nem birom mar...18/L


2010. nov. 20. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Sokaknak még 20 fölött sem volt normális kapcsolatuk. Ne rágódj ezen, nincs ebben semmi baj, várd ki a sorod.

El fog jönni még a nagy szerelem.. akkor amikor nem is számitassz rá. Addig is élvezd az életed : )

2010. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem mondtál nagyott,mivel itt már olvasni hogy sok 21-24 év közötti lány még szüz is,akkor ők mit mondjanak? És csak az a ciki amit te annak tartasz..
2010. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
a viszonzatlan szerelem az meg egy ördögi kör,oda vissza,ez ellen semmit nem tehetünk,az élet ilyen..mert azért gondolkodj te is rajta ha egy fiúnak te tettszenél,és neked meg nem tettszene,akkor vajon számitana-e hogy ő most mit érez? ebbe bele sem gondoltál szerintem még..
2010. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

hát elképzelhető hogy túl nagyok az elvárásaid.. vagy csak rossz időben vagy rossz helyen : P

esetleg 1 dolog hogy elmész bulizni nagy baráti kör de lehet hogy zárkózott vagy



18/f

2010. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen, kérdező, az elvárások. :)

Milyen fiút tartanál magad mellé ideálisnak?

2010. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

hat lehet, hogy az elvarasok:))...de megprobalok valtoztatni rajta.

Viszont en nem varom a tokeletes szoke herceget feher lovon, mert tudom, hogy nem letezik:P

2010. nov. 20. 19:21
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Valami okát kell, hogy láss te is, ezt is leírhatnád. Nem túlzol az elvárások terén? Esetleg pszichológiai okok?

Sok, rengeteg ismerősöd, barátod van, mégsem tudsz választani? Olyan nincs, hogy senki ne tettszen. Legyél nyitottabb, lehet csak túlságosan bezárkózozz vagy, és azt sem veszed észre, ha közeledni akar valaki. Vagy csak bitang nehéz áttörni a "hagyj békén, nem érdekelsz" faladat, és közelebb kerülni hozzád.

Találgatások. De nem megoldások.

2010. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
ugyanez van velem is,és már 32 éves vagyok,álitólag magasra teszem a mércét,és a mércét odateszem ahova akarom,én se ugatok egy hülyének hogy miért vagy te ilyen hülye?
2010. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

KEdves kérdező, kérlek küldj nekem e-mailt, szeretnélek látni.Nem baj? :)

Küldj nekem képet légysziii.

Amúgy chat.hu-ra regizz fel esetleg és próbálkozz.Valakinek már bejött.Vagy társkeresők.

2010. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

KEdves kérdező, kérlek küldj nekem e-mailt, szeretnélek látni.Nem baj? :)

Küldj nekem képet légysziii.

Amúgy chat.hu-ra regizz fel esetleg és próbálkozz.Valakinek már bejött.Vagy társkeresők.

2010. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!