Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval okkal paráztam ameddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval okkal paráztam ameddig jártunk?

Figyelt kérdés
A volt barátom egy évvel a szakításunk után vissza ment az előttem lévő barátnőjéhez.(első szerelméhez)(az egy év alatt nem volt neki senkije, bár úgy volt, hogy mi ketten még találkozunk, de nem jött össze) Ezek szerint ameddig jártunk okkal paráztam tőle, hogy az exe többet ér nálam? Én még mindig szeretem...És ez nagyon rosszul esik.. Az exek mindig többet fognak jelenteni, mint én?
2010. nov. 20. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Ki tudja, hogy mit jelentettél te neki és, hogy mit jelentett neki az az "ex". Mondjuk biztos elmondta neked, vagy tudtad magadtól is, hogy miért szakítottak, de abban sosem lehetsz biztos, hogy mit érzett valójában irántad vagy épp a régi kedvese iránt.

Nem kell levonni egyből azt a következtetést, hogy mindig is őt szerette még akkor is amikor veled volt. Így az írásod alapján legalább egy év telt el a barátod és az ő exe szakítása után ami elég sok idő. Annyi idő épp elég, hogy egy ember megváltozzon, megszépüljön avagy lecsúnyuljon.. Szintén másfelől pedig, lehet csak azért ment vissza hozzá, mert nincs más és jobb mint a semmi és alkalma adódott rá...

2010. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van úgy, hogy az ember nem tud valaki nélkül élni, hiába próbálja meg. Lehet erre mondani, hogy nem túl tisztességes, de mégis, ki az, aki élete minden pillanatában 100 %-ig tisztában volt azzal, hogy mire vágyik? :)

Megértem, hogy rosszl esik neked. De szerintem túl kell rajta lépned mindenképpen.

Az itt szerzett tapasztalataidat meg ne vetítsd ki a tovább párkapcsoaltaidra. Nem, az exek nem jelentenek többet, ez csak egy kirívó eset volt.

2010. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én szerintem ha tényleg lett volna okod a parára, akkor nem várt volna 1 évet hogy ujra összejöjjön az exével. rögtön utánad megtette volna.
2010. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Ő talán nem volt túl az exén.
2010. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!