Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Van egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Van egy srác akivel tavaly jártunk.

Figyelt kérdés
és azóta se tudom elfelejteni sokszor ő jut eszembe pedig én szakítottam vele..mégse tudok elszakadni tőle..Kíváncsi vagyok rá ,beszélgetek vele, de mégis szerintem elrohannék ha találkoznék vele..
2011. júl. 18. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kislány, ezt hívják lelkiismeretnek. Gondolom indok nélkül hagytad ott, és most előjött a jó öreg bűntudat... ami bíz olyan mint a halál, meg az adó. Elfuthatsz előle, de lerázni nem tudod.

A legjobb amit tehetsz az, hogy lesz ,,tököd" és odaállsz elé, hogy megbeszéljétek. Ha szerencséd van, még nem utált meg teljesen.

2011. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert még mindig szereted?
2011. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elég érdekes vagy..

Hogy felejthetnéd el, ha beszélgetsz vele? Ha valakit el akarsz felejteni, akkor nem beszélsz vele. Tehát megoldás: hagyd őt békén. Biztos neki sem könnyű, hogy aki kidobta, az most írkál neki. Inkább őt sajnálom.

2011. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát igen tudom h szerencsétlen vagyok de akkor is valahogy vonzódom hozzá mikor nem is találkozom vele.. és még mindig bennem van az az időszak pedig nem is volt olyan hosszú kb 2 hónap...

és én is sajnáltam őt,egy ideig nem is beszéltünk de aztán rám írt.. és azóta kisebb 1 hetes kihagyásokkal beszélgetünk és azt is csak azért mert én nem mentem netközelbe és inkább próbáltam leszarni de nem bírtam sokáig mert kíváncsi voltam rá...

2011. júl. 18. 23:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor talán kegyeskednél végre ezt vele is közölni!


(első voltam megint.)

2011. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De úgy érzem már nem lehet köztünk semmi mert attól én is és ő is kellemetlenül érezné magát..
2011. júl. 18. 23:29
 7/11 anonim ***** válasza:
egyedül érzed magad, és a semminél, még az exed is jobb lenne.. én így vagyok vele.. :D de ennek semmi értelme, mert anno okkal hagytad ott, és ez a hiba most is előjönne
2011. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt tényleg így gondolod, akkor- Török Szultán szavaival élve- egy nemzetközi szomorú marha vagy! (első)
2011. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves első!

ezt már tudtam magamról h marha vagyok (nap mint nap meg is kapom ) de hogy még a szerelemben is az legyek ez tényleg szánalmas..mert ügyebár ez az..

2011. júl. 18. 23:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Az az igazán szánalmas, hogy írod, hogy így nem tudod elfelejteni meg úgy beszélgetsz vele... és ehhez képest mégse tudod mit akarsz.
2011. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!