Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom már, mit csináljak?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom már, mit csináljak?!

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal,18 évesek vagyunk. Csak hétvégente tudunk találkozni. Nagyon sokat hisztiztem vele régebben,és így utólag rájöttem hogy oktalanul.Az első évünk gyönyörű volt! Mindenki irigyelt minket hogy mennyire szeretjük egymást,de másfél év óta jöttek a hülye hisztijeim,és csak most jöttem rá hogy mekkora hülye voltam!Mostmár viszont lehet késő..Ha nem is hisztizek,a barátom észre se veszi,úgy érzem. Pedig biztos szeret,mert ha nem szeretne,otthagyott volna az első hisztimnél,mert amiket leműveltem ahhoz ideg kell.. De nem tudom mit csináljak hogy észrevegye,hogy megváltoztam! Sajnos már csak a rosszat látja bennem.. Kérlek segítsetek,hogy bizonyítsam be neki hogy más vagyok,úgy hogy észre is vegye?Hogy minden újból rendben legyen..Annyira sajnálom hogy én tettem tönkre a hülyeségeimmel a kapcsolatunkat..
2010. nov. 19. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod bebizonyítani, ha továbbra is ilyen maradsz, nem kezdesz újra hisztizni. Ha szereted, viselkedj is vele úgy, ahogy megérdemli és adj neki időt, hogy tényleg elhiggye, hogy nem csak időlegesen változtál meg.
2010. nov. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk szeretgesd és járj a kedvében. Ajánlj fel neki dolgokat. Vegyetek részt egy jó nagy partin, akkor úgyis meg lesz a hangulat egy "új kezdés" megtárgyalásához..
2010. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akar együttbulizni velem,mert úgy érzi amikor bulizunk,én csak azért megyek hogy ellenőrizzem,kivel mit csinál.
2010. nov. 19. 23:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Például lepd meg. Süss neki szivecskés sütit bújj hozzá vagy illatgyertyák és egy kis massázs...sok kedveskedést ki lehet találni
2010. nov. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mint fiú elképzeltem milyen lehetsz. Én a helyében pontosan így viselkednék, mindig attól félnék hogy mikor jön rád az ötperc és mikor égetsz le mindenki előtt. Ezért nem jár bulizni veled. Egyetlen megoldás hogy megbeszéled ezt vele. Mond el amit ide írtál. Hogy beismered hisztis voltál, megbántad, és soha nem leszel ilyen. Mondhatod azt is hogy ha valaha még hisztizel akkor azt tegye majd szóvá azonnal neked, szóljon rád. Kis kedvesség nem árt sosem, de ne vidd túlzásba, mert az sem jó ha a talpát nyalod minden percen. A masszás meg a gyertyás dologtól én nem gondolnám meg magam az biztos...


Végül is te döntesz. Vagy vársz hogy rájöjjön megváltoztál, vagy megmondod ezt neki. Mindenképpen időbe fog telni...

2010. nov. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
02:17 nagyon köszönöm a válaszodat! 1 hónapon át nem hisztiztem neki de akkor meg túlságosan is elkényesztettem,akkor meg az volt a baj.Tényleg az se jó ha túlzásbaviszem.
2010. nov. 21. 18:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!