Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy roma fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy roma fiúba. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves, aranyos, 4-5ös tanuló, jó sportoló. Jóképű csak a bőre kicsit sötétebb. Nem tudom mit szólnának mások ha vele látnának. Szerintetek mi legyen?
2010. nov. 19. 16:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
54%
Utolsónak igaza van. Hidd el, a rokonságomba került egy cigány és hiába van több szakmája és érettségije is, évek óta nem tud elhelyezkedni, azért mert nem fehér bőrű. Nem kell messzire menni, hogy a csaló, rabló magyarokat találjunk. Politikusok. Havonta több milliót kapnak, ez persze nem elég nekik, sikkasztanak még pár milliárdot, mi meg éhezünk, magasabb számlákat fizetünk, minimálbérért gürcölünk. Akkor miről beszélünk?
2010. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
38%
A különbség csak annyi, h míg a magyarok kb 1%-a bűnöző, addig a cigányoknak legalább 90%-a. És higgyétek el, én sajnálom legjobban azt a kevés normális cigányt, akik próbálnak elhelyezkedni, de a többi cigány tesz róla, h az előítéletek miatt ne alkalmazzák őket.
2010. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

15:54:

én is ismerek becsületes romákat, itt a környékünkön, de milyen érdekes, ők el tudnak helyezkedni. az édesanya jobb híján takarítani jár,mert akkor is keres valamit, rendezett házuk van, a gyerekek (2 van, nem 6-7...) jól tanulnak, ők lehetnének a pozitív minta. de ha megnézzük a rokonságukat, már kiderül, amit korábban is mondtam: a sztereotípia nem véletlen.

senki sem írta, h nincsenek kivételek, de a többség lop, és tisztességtelen. és csak mert ezt így gondolom (és gondolja a magyarok többsége), nem jelenti azt, h a magyarokat meg egytől egyik szentéletűnek tartjuk. ott is akad elég bűnöző, de közel sem olyan százalékban, mint a romáknál...

2010. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!