Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy roma fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy roma fiúba. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves, aranyos, 4-5ös tanuló, jó sportoló. Jóképű csak a bőre kicsit sötétebb. Nem tudom mit szólnának mások ha vele látnának. Szerintetek mi legyen?
2010. nov. 19. 16:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

ez igy igaz:) bár a rokonságomba van is valaki:)

nem kötelező látogatnom:) nem tartom velük a kapcsolatot:)

én nem akarok megromlani a társadalom hasznára akarok lenni és nem a terhére

megszoktak bélyegezni amire felhuzom az agyamat!

de megprobálok illedelmes lenni és állást szerezni

Katona leszek:)mert szeretem a hazámat és megszeretném védeni!

2010. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Erről beszélek. Nem sok mindenki rendelkezik efféle életcéllal. Ráadásul nekik sokkal nehezebb érvényesülni, mert ugye más a bőrszínük. Sok szerencsét utolsó!;)
2010. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
66%
Nem fizetett senki, csak nem fogok azért kussban maradni, hogy a társadalom elfogadjon. Nem leszek azért fajgyűlölő, mert más is az és ez húú de trendi. Nem csak ezt az egy rendes cigány családot ismerem, de ha még csak ezt az egyet is ismerném, már akkor is úgy gondolom, hogy legalább van egy kivétel, így nem érvényes az általánosítás.
2010. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, ha romákról van szó, mért kell mindenkinek rosszra gondolnia. Én is ismerek nagyon jó fej, kedves romákat akik soha sem lopnának, vagy akármi ilyen amit állítanak róluk.Utálom a rasszistákat. Azért mert valaki így született, nem kell bántani. nem tehet róla. Szerintem sokkal rosszabb rasszistának lenni, mint cigánynak.Ennyi a véleményem. (amúgy nem vagyok roma,csak utálom az ilyen fajtamegkülönböztetéseket)

15/L

2010. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem is kell általánosítani, de attól még tény, h a cigányok többsége bűnöző, rasszista (igen, ők jobban utálnak minket, mint mi őket) és képtelen beilleszkedni. Vannak kivételek, de jobb óvatosnak lenni, mert a látszat csalhat.
2010. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Amikor Isten előtt lépünk színre a bőrünk színe le lesz szarva!!!És ez így van a szerelemben is!Ne engedd el ha beleszerettél.Akiknek nem tetszik nézzen másfelé!
2010. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
49%

ha már a cigány kérdés közbe jött.

tegyétek fel magatoknak miben különbözünk?

csak a bőr szín, a többi lehet ugyan az.

gondolom a ha cigányok nem lennének itt akkor a magyarok lennének nagy számban tolvajok akkor ennyi erővel... szóval a magyarokhoz képest számítva olyanok.

gondolom a a többi országban meg a saját nemzete a legnagyobb tolvaj arány ennyí erővel őket is lehetne ténynek mondani hogy fúj tolvajok .


azért gondolkozni is kéne és nem utánozni a birka népet.

azzal van a baj hogy az egész világ annyira buta hogy befolyásolni,írányitani,


pl.: 1 cigány lehet hogy azért lop mert nincs pénze ennivalóra. mit csinálnál ha nem lenne pénzed és éhes vagy? meg ahogy látszik rossz helyzetben vannak a cigányok, szóval nem debil degenerált módon kéne megoldani a dolgot,de hiába beszélek itt inkább ne csináljatok semmit mert csak rontotok a helyzeten.


am bocs hogy eltértem a kérdéstől de ez fontos felvilágosítás volt :)

2010. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:

meg gondolom a cigányok tolvajlása abból fakad hogy annyira buták, meg amit látnak a világban szóval ez 1 rossz kör


mert okos felfogja a dolgokat és megtud oldani dolgokat.

2010. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
50%

14:45: gondolom, te is csak úgy ismered a romákat, hogy a szívszorító, manipulációval teli riportokat nézed róluk a tv-ben.

ételt lopnának? vagy azért lopnak, hogy egyenek? nos nem, nem ilyen egyszerű a dolog, mint hinnéd...

nem, a többségük úgy van, h nem megy el dolgozni, mert hát persze nekik nem adnak munkát a bőrszínük miatt... a valóság viszont az, hogy ez egy jó kifogás, minek mennének dolgozni, ha a minimálbérnél többet megkapnak segélyekből havi szinten?

azt a pénzt pedig a legfeleslegesebb dolgokra költik. elisszák, játékgépbe szórják, cigit vesznek belőle. a kölykeiknek nem adnak kaját, az iskolai menzán úgyis ingyen kapják a kosztot. amíg fizetni kellett volna érte, addig sem fizették, mert mondván: nincs rá pénzt. láttam már romaanyukát a boltban, aki a gyerekével üvöltött, mert az egy kis szelet csokit akart vetetni vele, ő maga meg 4 doboz cigit vett...

de a gyerekeiket sem kell sajnálni, mind potenciális bűnöző, ugyanolyanok lesznek, mint a szüleik, mert ezt a mintát látják.

2010. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

14:45

nem néztem olyan riportokat ,Csak látom mi folyik a világban .

van olyan magyar ember is aki nem dolgozik meg a többi nemzetből ennyi erővel...

am írod hogy borszínűk miatt nem adnak munkáz akkor természetes hogy nem tudnak venni maguknak semmit.

látom írtad hogy mire költik kb.szerinted magyar vagy más nemzetiségű ember nem költi 1-szer az életében? -.-

meg látom

"már romaanyukát a boltban, aki a gyerekével üvöltött, mert az egy kis szelet csokit akart vetetni vele, ő maga meg 4 doboz cigit vett...,,

ilyen az élet mindenki bánt mindenkit magyarok között is a világban is.hmm talán az olyan neveléstől lesznek a tolvajok -.- nem lenne célszerű felvilágosítani hogy nem kéne? sok ember: nem mert szarok másra -.-


és szerinted a magyaroknál sincs sok bűnöző ?


rémes mi folyik itt Magyarországon -.-

2010. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!