Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy roma fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy roma fiúba. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves, aranyos, 4-5ös tanuló, jó sportoló. Jóképű csak a bőre kicsit sötétebb. Nem tudom mit szólnának mások ha vele látnának. Szerintetek mi legyen?
2010. nov. 19. 16:54
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
52%

én kiemelném a következő szavakat:Nagyon kedves,aranyos jó tanuló.

mert az okos agyilag felfogja hogy mi jó :)

szerintem nyugodtan de azért legyen óvatos a látszat néha csal :)

2010. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
43%

én keresnék mást

nem állnék le cigánnyal (még barátkozni se szeretek velük)

2010. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
37%
Próbálj kiszeretni belőle minél előbb! Ne azért, h mit szólnának mások, hanem a saját érdekedben! Lehet h rendes, de valószínűbb h a látszat csal.
2010. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

ha szereted és tényleg rendes akkor ne érdekeljen senki véleménye,az a lényeg,hogy szeressétek egymást.magyarok között is sok unorító ember van.ez nem származástól függ.

nevelőapám roma,rendes,dolgozik egyáltalán nem olyan mint amiket a cigányokra mondanak.

a párom pedig egyiptomi,és tökéletes férfi,pedig az arabokról is nálunk szinte csak rosszat mondanak,pedig ő is nagyon aranyos,tisztességesen dolgozik és velem is rendes,kedves,aranyos.

ne mások véleménye érdekeljen.

2010. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
47%
Mutasd meg neki, hogy szereted! Tetováltass magadra egy jó nagy horogkeresztet és mutasd meg neki (a szvasztika ősi indiai szimbólum, a romák pedig Indiából származnak, annó ezzel a jellel fejezték ki a szerelmüket, szóval érteni fogja.) A hatás garantált!
2010. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Most nem ér rá a pasi, épp a tesókkal van rézkábelt csórelni :D
2010. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
31%
testvirem tied a kerék enyím a rádijósmagnó..
2010. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
95%

primitiv kommentelők vannak látom:)

de hát vannak akik azt hiszik magyart vesznek közbe török zsidó szlovák keverék csajt vesznek feleségül:)

Szerintem semmi gond:)ne enged abba a társaságba ahol elronthatják:)és magadat se hogy belekverjen dolgokba:)O

sok szerencsét kivánok

2010. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
51%
Mennyi sok rasszista ember van. Remélem emiatt megbűnhődtök. Gondolom ti még mocskosabbak vagytok mint egy cigány. Nem minden ember egyforma és ez az emberfajtákon belül is igaz. A legnyomorékabb magyarok néznek le sokszor egy olyan cigányt, aki próbál érvényesülni, dolgozni. Vannak mocskosak köztük is, de azért vannak közöttük különbek, mint a magyarok között. A szomszédomban lakik egy cigány család, nagyon jól élnek, és nem a maffiában vannak, rendes normális állásuk van, a gyerekeik jól neveltek, illedelmesen köszönnek. De van az utcánkban néhány magyar család akik a legaljább módon élnek, minden 2. szavukban Isten van benne, de nem jó értelemben. És persze ezt a cigány családot bántják, mert normális körülmények között élnek és biztosan csak lopásból, csalásból lehetséges. Sajnállak titeket, hogy ennyire hiányzik belőletek az értelem. Te meg kedves kérdező, ha rögtön úgy indítassz, hogy beleszerettem egy ROMA srácba és mit fognak hozzá szólni, akkor inkább hagyd szegény fiút békén, mert te sem vagy különb a többitől. Mi magyarok nem vagyunk külön faj, csak a bőrünk színe más. És bizton állítom, hogy a magyarok és cigányok között is hasonló arányban vannak görénytelen, gonosz emberek. Ti vagytok rá az élő példa, ahogyan most lereagáltátok.
2010. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Azt veszem ki a szavaidból, hogy a társadalom visszhangja befolyásol a döntésben. Így jobb, ha nem kezdesz bele. Akármilyen ritka kivétel is a srác. Tény, hogy nehéz életed lenne, még a családod is kifogásolná a választásodat, nem beszélve a kevésbé közeli ismerősökről.

Egyébként látok példát rá, hogy még néha akad is normális romagyerek, de náluk sajnos nem lehet elhanyagolni a népes családot és annak a hatását... Ha jársz eggyel, a családját is "kedvelned kell". Arra pedig a nyakamat teszem, ha ő normális is, a közeli rokonságában lesz szép számmal olyan roma, akikre maximálisan illik a sztereotípia. Én azt mondom, a kevés kivétellel, aki normális, az a baj, hogy de ott a családja...

(én max haverkodom velük, ha tisztességesek, párkapcsolatig semmiképp nem jutnék el)

21L

2010. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!