Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tennétek a helyemben? (kicsit bonyolult)

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és még mindig szeretem. Nekem volt előtte pár barátnőm, neki én vagyok az első, minden tekintetben (most lesz 21 éves). Nemrég felhozakodott azzal, hogy zavarja, hogy eddig csak velem volt 'együtt'. Múlt hétvégén rajtakaptam, hogy olyat írt az egyik osztálytársának (aki amúgy egy meglehetősen kövér srác...), hogy vele akar lefeküdni, és velem csak azért volt együtt legutóbb, hogy "ne fogjak gyanút". Nem esett valami jól, de az első felindulás után viszonylag higgadtan megbeszéltük a dolgot. Elmondtam neki, hogy egy esetleges párcserében benne lennék a kedvéért, sőt, akár még abba is belemennék, hogy kipróbálás gyanánt bevegyünk egy srácot harmadiknak, de ő a fent is említett osztálytársát szeretné, mint harmadik (én pedig érthető okokból nem).

Szóval eléggé tanácstalan vagyok. 24F


2010. nov. 19. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Észen vagy te? Ez már nem szerelem!!!

Ilyet mond, hogy ezért volt veled ááhhh, úgy kib*sztam volna a lakásból, hogy a lába sem éri a földet! Ez a csaj azzal a sráccal akar lenni, téged meg átb*sz, mint szart a palánkon. Te meg szépen dőlsz befelé neki. Férfi vagy basszus! Legyél már észen!

2010. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Semmi nem tart örökké. Vedd észre, hogy most akkor tovább kell lépni. Ne bántsd, békével váljatok el. Kell neki hogy mással is legyen, hogy legyen tapasztalata. Nem tehet róla, hogy így érez. Te voltál neki az első. Szép volt, jó volt, ennyi volt. Engedjed el, hagyd meg neki, hogy szép emlék legyen neki az első.

De ne "tapogassunk", ő már máshoz kötődik, és ennyi.

2010. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon szerethet. Hadd keresse egyedül a változatosságot.
2010. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Mondd meg neki akkor sok szerencsét a dagi-szexhez.Mondd meg neki hogy vége, mert te is mással szeretnél lefeküdni.
2010. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok válaszolók! Én az említett "csaj" vagyok, akiről szó van és nem értek veletek egyet, mivel én még mindig szeretem őt és nem áll szándékomban elhagyni, csak annyi a bajom, hogy nem éltem ki magam úgymond, és nem tudom hogyan orvosolhatnám hogy közben a pasimat se veszítsem el.
2010. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Működhet egy nyitott kapcsolat, de akkor mindkét félnek félre kell lépnie. Még jót is tehet a szexuális életeteknek.
2010. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha szeretnéd, nem hiányozna a keresgélés.
2010. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy érdekel-e valakit, de végül tegnap szakítottunk... Szép kis áprilisi tréfa volt Tőle...
2011. ápr. 2. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!