Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem lesz így pasim soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lesz így pasim soha?

Figyelt kérdés

Kb.23-24 centis hajam van.A barátnőm azt mondta hogy a fiúknak nem jönnek be a rövidebb hajú lányok,tehát nem lesz soha senkim.Neki derékig érő szőke haja van.Tényleg így van?Nem lesz soha senkim?:/ Srácok nektek rövidebb/hosszabb hajú lányok jönnek be?

Köszi előre is.


15/L


(Akinek nincs semmi elképzelése a hajamról annak ittvan ehhez hasonló : [link] <- csak nekem oldal frufrum van,és egy fél centivel rövidebb...)


2010. nov. 19. 13:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Csak amíg ekkora baromságokat kérdezel, addig nem lesz senkid...
2010. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
nekem teljesen mind 1
2010. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 bummalma válasza:
Ez teljesen hülység. A barátnőd csak irigy rád, mert biztos szebb vagy nála. És ha egy fiú igazán szeret elsősorban nem azt nézi meg h : juj mien rövid a haja. Hanem,hogy aranyos, jó az alakja stb :) ezt ne felejsd el:)
2010. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

ne hallgass a barátnődre. Egy csomó barátnőmnek van ettől is jóval rövidebb haja, és buknak rájuk pasik.

23/L

2010. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tipikus eset. Beszélnek a szőke, derékig érő hajú lányok. Már ne is haragudj. :)

Amúgy, nekem például tetszik ezen a képen a haj, főként, hogy passzol ahhoz a nagyon szép archoz.:)

A rövid haj is lehet sexy, szép, vonzó. :) Nem áll mindenkinek jól a hosszú haj[szerencsére.]..

Ha van hozzá arcszerkezeted, személyíséged, akkor büszkén viseld! :)

2010. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nekem is rövid hajam van és nem egy fiúnak jövök be(csak az a baj,hogy nekem nem jön be egyik sem mármint nem kinézetre hanem viselkedésileg). Már nem azért de milyen barátnő az ilyen? Hogy mondhat ilyet??? Igenis jól tud állni a rövid haj is. És amúgy a szőke hosszú haj annyira tipikus... nem baj ha kicsit különleges vagy kinézetre!
2010. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
elfelejtettem,hogy L/14
2010. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!:D
2010. nov. 28. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!