Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem lesz így pasim soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lesz így pasim soha?

Figyelt kérdés

Kb.23-24 centis hajam van.A barátnőm azt mondta hogy a fiúknak nem jönnek be a rövidebb hajú lányok,tehát nem lesz soha senkim.Neki derékig érő szőke haja van.Tényleg így van?Nem lesz soha senkim?:/ Srácok nektek rövidebb/hosszabb hajú lányok jönnek be?

Köszi előre is.


15/L


(Akinek nincs semmi elképzelése a hajamról annak ittvan ehhez hasonló : [link] <- csak nekem oldal frufrum van,és egy fél centivel rövidebb...)


2010. nov. 19. 13:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a félhosszú hosszú hajú lányok jönnek be, de ilyen hülye kérdést ritkán látni.

A hajadat meg lehet növeszteni, ha így nem jönnél be senkinek :)

Bár szerintem nincs vele baj.

2010. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

A barátnőd egy idióta, ha ezt komolyan gondolja, de te is ha el is hiszed neki. Nem a haj hosszúságán múlik az, hogy kinek jön be valaki.

Lehet valakinek derékig érő haja, ha el elviselhetetlen, anyagias, ostoba ribanc - aki normális embernek nem kell - vagy rövid haja, ha a belső értékei rendben vannak.

2010. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz így :) nekem pl tetszenek azok a lányok is akiknek ilyen haja van ... de nem ezen múlik elsősorban a dolog. Hanem azon, hogy milyen szép a szeme, és az arca és a mosolya :) utánna jön a többi nálam...
2010. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a hosszú hajú lányok jönnek be inkább :(

De amúgy nézd meg, minden nő ezt csinálja, fiatalkorukban hosszú hajuk van, hogy megfogják a pasikat, aztán előbb-utóbb, amikor megházasodik vagy gyereket szül, mind levágatja rövidre, mert akkor már mindegy! Szal most 15 évesen növeszd csak majd később levágathatod :P:D

2010. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó. Én alapvetően a hosszú, természetes hajat szeretem, de mégis, van valami a rövidebb hajú lányokban, ami miatt nagyon sok tetszik közülük.

Mindenesetre sokkal több múlik az arcon pléldául.

Az nem tetszik, ha nagyon mű, tehát festett, dauerolt, vasalt, melírozott stb.

2010. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem lesz, hiszen Rhiannát sem piszkálná meg egy pasi sem a rövid haja miatt, de ezt mindjárt meg is fogják erősíteni a többiek. :)


A "barátnőd" meg egy nagyképű majom, aki azt hiszi, hogy ő a loboncától szép, és így akar téged frusztrálni. Ne legyél már buta!


26/N

2010. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár. Nekem is volt rövid hajam, sőt az első páromat rövid hajjal ismertem meg még régen. Most derékig érő szőke hajam van és semmivel sincs több jelentkező, mint azelőtt.
2010. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

egy lányon tényleg szebb a hosszú haj ( a barátnődé meg különösen az lehet), de nem a haj dönt. Mindenkinek más tetszik:) nyugi lesz pasid, ha eljön az ideje

egy lány

2010. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
"azt mondta hogy a fiúknak nem jönnek be a rövidebb hajú lányok,tehát nem lesz soha senkim" - most ez komoly?? nemár hogy ez idegesít...mindenkinek más az ízlése, és sokan vannak akiknek a rövid haj jön be...
2010. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy milyen hosszú a hajad, hanem hogy mi áll jól az arcodhoz, egyéniségedhez, és mennyire ápolt. Nekem még régebben fenékig érő szőke hajam volt. És? Ettől függetlenül borzalmasan állt, meg semmi tartása nem volt, ráadásul hullott is nagyon. Aztán levágattam, és mindig egyre rövidebb lett, most ott tartok, hogy rövidebb mint némelyik fiúnak. Ennek ellenére egyre több udvarlóm lett, és mindenki azt mondja, hogy sokkal jobban áll, mint a hosszú. :)
2010. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!