Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem lesz így pasim soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lesz így pasim soha?

Figyelt kérdés

Kb.23-24 centis hajam van.A barátnőm azt mondta hogy a fiúknak nem jönnek be a rövidebb hajú lányok,tehát nem lesz soha senkim.Neki derékig érő szőke haja van.Tényleg így van?Nem lesz soha senkim?:/ Srácok nektek rövidebb/hosszabb hajú lányok jönnek be?

Köszi előre is.


15/L


(Akinek nincs semmi elképzelése a hajamról annak ittvan ehhez hasonló : [link] <- csak nekem oldal frufrum van,és egy fél centivel rövidebb...)


2010. nov. 19. 13:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha illik az arcodhoz, stílusodhoz a hajad, akkor nem gáz szerintem, bár én lány vagyok. :D

Egyébként a barátnőd egy beképzelt szerintem is. Nehogy már valaki csak a haja miatt kelljen a fiúknak :)

2010. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, h ti nők magatokból indultok ki, és azt hiszitek, h a pasiknak is csak a külső számít. Pedig egy rövid hajú, de normális lány sokkal többet ér, mint egy hosszú hajú ribi.
2010. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Abban az időszakban esett belém az első nagy szerelmem, amikor extrarövid, felnyírt hajam volt. De nem ő volt az egyetlen jelentkező. Szóval nyugi!
2010. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem full féltékeny a barátnőd. Mellesleg leérhet neki a bokájáig is, ha ritka, és töredezett a vége, akkor ronda.


Szerintem a rövid hajú lányok vagányak, és nagyon dögösek. Nekem most a hátam közepéig ér a hajam, de nagyon gondolkozom rajta, hogy levágassam-e rövidre. :D

2010. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem ép.
2010. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:11


A pasiknak állítólag a külső számít a legjobban. Jobban, mint a lányoknak. Ezt a párom, a párom haverjai, a barátaim és több munkatárs is állítja. Csak tudják már, mi jön be nekik. Mind pasik. Egyetlen pasit ismerek a sok közül, akinek a belső tulajdonságok számítanak inkább.

2010. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én többet is, köztük magamat. Lányt viszont egyet se.
2010. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődet dobd le a tizedikről... XD

Hogy mond valaki ekkora hülyeséget? Ráadásul a barátnőd? Milyen barátnő ez?

Amúgy szerintem senkit nem zavarna az hogy a halyad nem hosszú, max az, ha kopaszra nyírnád mint Britney :))

Akinek meg csak emiatt nem tettszenél, mert a hajad 23 cm az nagyon válogatós fajta lehet :D

2010. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szerinted az általad belinkelt leányzónak sincs, és soha nem is lesz pasija?

XD :D :)))

2010. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
A külső szépség sem a haj hosszától függ. Mindenkinek más áll jól.
2010. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!