Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

23éves vagyok a volt bnöm jelenleg 21

elsö körbe jártunk 3 évet majd szakitottunk és beleugrott egy másik kapcsolatba ami 1 évig tartott, azt mondta azért szakitott mert nem lett bele szerelmes...1 év alatt 3 szor találkoztam vele és nem beszélgettünk akkor se

miután szakitott tavaly megint összejöttünk 1 évre...aminek most lett nem rég vége...most megint más faszival van...én szeretem még és nem rég fel is hivtam találkoztam vele elmondtam....másfél orát beszéltünk telon

beszélgettünk és a lelkemre kötötte ne csináljak hülyeség mert nem vagyok neki közömbös..ez igy igaz nincs vele baj


azért nem akarok összejönni velem ujra mert most már hogy szerelmes lesz ez az uj gyerekbe... de engem még nem zárt le ez 100%...most vár pár hónapot szerelmes lesz e....ilyen kor mi van ??? mit tudok tenni hogy ne legyen az a másik fiúba

melyik a jobb ha keresem néha napján vagy ha nem ??

mivel engem nem zárt le teljesen igy xtem elég nagy esélye van annak hogy nem fog újra szerelmes lenni


(én voltam neki az elsö nagy szerelme)


2010. nov. 18. 18:19
 1/6 A kérdező kommentje:

azért nem akar összejönni velem ujra mert most vár hogy szerelmes lesz ez az új gyerekbe... de engem még nem zárt le ez 100%...most vár pár hónapot szerelmes lesz e...



bocsánat se kapkodva írtam igy jo a második bekezdés

2010. nov. 18. 18:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Szivatnak édesem. Keress normális nőt. Mi vagy te, vésztartalék??? Ha más nincs, akkor jó vagy te is? Ez nagyon megalázó...
2010. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. te csak vésztartalék vagy. Amint szakít a pasijával egy időre újra veled lesz, hogy az átmenet közt se legyen egyedül.

szerintem ne hagyd magad, ne legyél papucs. felejtsd el és keress magadnak valakit aki valóban szeret téged és nem csak játszik veled.

2010. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát itt tényleg tevagy a vésztartalék.lol.hát miaz h ha a másik csávó nemkel akkor jóleszel teis? legyenmáregykis büszkeséged = )
2010. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

csak nagyon nem könnyű elfelejteni :S


az előző barátját imádta ahogy a srác is öt...akkor miért nem maradt vele ?? mindig velem álmodott már a vége fele és nem tudott elfelejteni (1 év után se)...ez a fura nagyon benne

2010. nov. 18. 19:24
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor legyen ez a fő kérdés :) ha az elején ( elsö 1 hónapba) nem lesz valaki szerelmes valakibe akkor lehet még bele ?? úgy hogy közbe én nem vagyok egyáltalán közömbös neki
2010. nov. 18. 19:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!