Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi van? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szal.. van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. Neve legyen: x

Van egy bnőm akinek szintén tetszik. Bnőm neve legyen: y

Állítólag X-nek tetszik y..

De nem hiszem mert x azért olyan rossz meg olykor bunkó meg ilyesmi és a másik bnőm(neve legyen d) is ezt gondolja. DE y mindig engem bámul.. eddig azt hittem hogy engem meg d-t bámul de nem! Rájöttem hogy engem mert d ma hiányzott az iskolából. És amikor kimentem a folyosóra akkor nézett. De csak a folyosón néz engem mindig... de mindig úgy utánam néz...

Léccives segítsetek!! Ne írjatok hülyeséget!!


2010. nov. 18. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

y barátnőd lezbikus,

x srác pedig sz*rik rátok és még bunkó is olykor.

d pedig mindenbe beleszól.

2010. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
te most ezt elb*sztad vagy y-nak tetszel?
2010. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
y miért lenne lezbikus? XD és mit b@sztam volna el? x-nek ÁLLÍTÓLAG y tetszik.. és am úgy értem h rossz meg bunkó, hogy nem az a kis stréber nyalizos jókisfiú hanem a rosszfiú :D
2010. nov. 18. 17:05
 4/18 A kérdező kommentje:
és y-nek pedig BIZTOS hogy tetszik a fiú vagyis X
2010. nov. 18. 17:06
 5/18 anonim ***** válasza:

Nézd már meg hogyjól írtad-e a betűket, mert vagy te vagy lány és y téged bámul, ekkor ő leszbikus, vagy te fiú vagy, meleg, bejön neked x, aki fiú, de ugyanakkor y (aki lány) meg téged bámul.

Ezt akkor is elkúrhattad valahol.

2010. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

" DE y mindig engem bámul"

Itt van valami bibi...amiért arra következtettem hogy y-nál valami nem egyenes:D

2010. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szervezzetek be valakit, aki ismeri x-et, hogy óvatosan puhatolja ki, hogy melyikőtök a befutó x-nél, te, y, vagy d.
2010. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Na szal.. van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. Neve legyen: x

Van egy bnőm akinek szintén tetszik. Bnőm neve legyen: y

Állítólag X-nek tetszik y..

De nem hiszem mert x azért olyan rossz meg olykor bunkó meg ilyesmi és a másik bnőm(neve legyen d) is ezt gondolja. DE y mindig engem bámul.. eddig azt hittem hogy engem meg d-t bámul de nem! Rájöttem hogy engem mert d ma hiányzott az iskolából. És amikor kimentem a folyosóra akkor nézett. De csak a folyosón néz engem mindig... de mindig úgy utánam néz...

Léccives segítsetek!! Ne írjatok hülyeséget!!



mert y bámul téged. és y a barátnőd. x tetszik neked is meg neki is x-nek meg y de x bunkó

2010. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Valamit száz hogy elszúrtál, mert így nem lehet érteni:S Te csaj vagy, akit a legjobb barátnője bámul, és van egy fiú, aki neked jön be, de az a fiú szereti a meleg barátnődet, aztán valahogy odakeveredik egy másik emberke, akinek nem tudomm i volt a szerepe ebben a történetben...
2010. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

szval vagy te vagy b*zi vagy y leszbi.:D...

mondtamén (első voltam):D

2010. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!