Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tennétek? :S

Figyelt kérdés
Az elmult évben három fiú is nagyon csűnyán átvert :( hatalmasat csalódtam, és minden bizalmamat eljátszották. három hónapja nincs senkim és jelenleg egyszerüen nem bírnék megbizni egy fiuban sem. Viszont van egy srác aki nagyon kedves hozzám, és ugy is ismerem hogy ő egy normális rendes ember, mindig is az volt. Ugy érzem többet is szeretne többet, de nekem nem megy:S:( félek ha elküldöm majd egyszer valamikor megbánom, viszont azt se mondhatom neki hogy várjon még, mert lehet hogy nekem most még egy fél évre is szükségem van igy egyedül... 24/L
2010. nov. 17. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem barátkozzatok, akkor kialakul úgyis egyfajta ragaszkodás. És meglátod, hogy benne megtudnál-e bízni, illetve te is kapsz egy kis időt.

22 L

2010. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg neki, hogy te most nem tudnál belevágni egy kapcsolatba. ez talán kicsit lerázósan hangzik, de ha elmagyarázod neki, hogy mostanában értek csalódások és egyedüllétre van szükséged, akkor biztos megérti. és így tulajdonképpen nem kéred tőle hogy várjon, de nem is mondasz neki igazán nemet!
2010. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem is valamilyen szinten ismerd meg. Utána már csak késő bánat lesz, és az mégroszabb lehet.
2010. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tudom hogy nehéz, és elképzelhetetlennek tűnik amit írni fogok, de bízz meg benne. Fogd fel hogy az a másik három srác nem ő volt. Nem húzhatod rá azokat a hibákat amiket a többiek megtettek, mert nem ő tette. Attól hogy egy pasi megcslt még nem biztos hogy az összes egy hűtlen szemétláda, ezt fel kell fognod, és meg kell tanulnod akkor is bízni bennük ha mindigmindegyik átvágott, mert ezzel a felfogással esetleg elszalasztod azt az egy darabot aki esetleg jó lenne hozzád. jha tudom, félsz hogy csalódni fogsz. hát mindannyian félünk ettől, de ez csak egy dolog. ez a velejárója hogy megpróbáljuk megtalálni azt a valakit aki majd szereté s nem ver át. pesze legyél óvatos, ne éld bele magad túl hamar, légy elővigyázatos, de ne gyanakvó, és ne zárkózz el tőle. Adj neki egy esélyt ha ugyérzed hogy megérdemli. Benne van a pakliban hogy cslaódni fogsz... de ha nem próbálod meg sosem tudod meg hogy nem ő volt-e az a valaki aki megérdemli a bizalmad. És ha csalódsz? majd felállsz újra. mind ezt csináljuk.
2010. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
simán működik egy kapcsolat úgy, hogy nem bizol meg teljesen a másikban. én is igy élek, a mostani kapcsolatom (már kb. másfél éves) is ezen az elven működik.
2010. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!