Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van szerelem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 22:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami ..... köszi a válaszokat
2010. nov. 24. 17:01
 12/22 anonim ***** válasza:

Velem meg nem fordult elo

18 f

2010. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne, és nálam csak úgy működik. Én első benyomások alapján el tudom dönteni, hogy bele tudeok-e szeretni valakibe vagy nem. Persze az igazi szerelemhez kell kötődés is, ami persze nem történik meg abban a pillanatban. De hamar kialakulhat.


A "szerelem első látásra" a mély szerelem folyamatának első lépése. Ezért létezik. A szerelem nehezen befolyásolható, ezért csodálatos, és gyakran elérhetetlen...

2010. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Baromság. Ez ellentmond annak a sokak által használt közhelynek, hogy nem a külsőség számít. De ha valaki állítólag első látásra szerelmes lesz, akkor igenis csak a külső számít neki.
2010. dec. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Velem ez egyszer fordult elő, de az se szerelem, hanem azóta nagyon tetszik mióta megláttam, pedig nem is helyes. Szerintem minden lehetséges, csak van akinél nem jönnek be soha ezek a dolgok.
2010. dec. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%

1.-Meglátod és valami megmozdul benned. Elönt valami érzés amitöl nem szabadulsz!

2.-A hormonok elkezdenek dolgozni, és csak rá tudsz gondolni.

3.-Az érzelmek mint a leomló mennyezet rád szakadnak

4.-találkoztok és ha neki is szimpatikus vagy lassan kialakul a komfort érzet is(nah itt már reális gondolkodásnak annyi)

5.-amikor vele vagy úgy szakad föl az agyadban az endorfin mintha bombáznának, a gyomrod összeszorul, úgy érzed mintha lebegnél és világ tokéletesebb és boldogabb hely nem is lehetne.

5.-Amikor már ö is hasonlóan érez és kialakul a kötödés mintha szem ellenzöt hordanál csak ö csak ö csak öööööö és nem létezik más. Úgy érzed, h szétfeszít a boldogság, de nem tudsz betelni vele. Minden idŐdet vele töltenéd... Egymásért éltek!!!!!!

6.-A kötödés olyan erös, h szügséded van rá mint a levegőre és megérted h egy életre választottál!


NA EZ AZ IGAZI SZERELEM!!!!!! Sajnos nagyon ritkán alakulnak igy a dolgok mert ez a legkedvezöbb helyzet, azzért mondják azt h ien csak egy van az ember életében vagy talán egyse!

2010. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

hát velem megtörtént.. láttam egy lányt(fiatal nőt) a buszon ott akkor beleszeretem ahogy megláttam annyira belezúgtam.. úgy voltam vele hogy ha még látom odamegyek hozzá.. erre rá 3 órára.. találkoztam vele újra..

és kiderült h ő az új magyartanárom XD

2010. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Igen.:)

Énis beleestem. ^^

2010. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Első látásra csak a külsőt lehet megítélni, aki meg külső alapján ítél az nem igazán szerelmes...

A barátom külsőleg nagyon bejön nekem, pont a zsánerem, imádom a mosolyát, a szemét, mindent, de sokáig nem voltam belé szerelmes hiába láttam minden héten többször(kb 3 hónapon keresztül mielőtt összejöttünk). Baromira tetszett már az első pillanattól kezdve, de szerelmes csak akkor lettem mikor megismertem a belső tulajdonságait is, mikor beszélgettünk, közös élményeink voltak...

2010. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja volt szerelmes első látásra, nem tudja mi az a szerelem....
2010. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!