Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éreztessem a pasimmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem a pasimmal, hogy nekem férfi kell? Mindig őt kell pátyolgatni.

Figyelt kérdés

Mindig én irányítom jobbnál, jobb munkahelyekre,(amiket aztán a maga sikereinek tud be), nekem kell körbeugrálni, ha valami baja van, hogy mit segítsek, pl úristen meg van fázva, most mi lesz. ahelyett, hogy simán venne egy neocitrant, vagy bármit kikúrálná és kész. Mindemellett az ágyban rendszerint nekem kell kezdeményezni, szabályosan várja; ha pedig nem teszem, akkor semmi, békénhagy, nincs szex. most mondjam azt, hogy erőszakolj már meg "béla"!?

És az egész családja alátesz idióta kérdésekkel, hogy ha olyan hideg van most a melohelyen "küldünk zoknit"

jelzem a srác 32 éves.

Amúgy meg eszement jó pasi, nem szakításon gondolkodnék, mielőtt felmerülne.

Szóval hogy lehet ilyenből férfit csinálni?


2010. nov. 17. 18:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

megváltozott, mert fordult minden

találtam neki nagyon jó munkahelyet, elszállt a pénztől, erre az én cégem meg csődbe ment ahol dolgoztam, pont akkor lettem munkanélküli, folyamatosan beszólt, meg lenézett, hogy egy senki vagyok és kidobott.

2014. máj. 1. 09:59
 22/23 anonim ***** válasza:

Ne már, úú , na ez a pasas még nagyon meg fogja szívni az életben. Nem fog mindig minden úgy működni ahogy ő azt akarja, mert ennek csak ez jó.

Ő csak azt szereti, ha felette áll valaki, de közbe ő is fenn akar lenni, vagy pedig nagyon lenn, de hogy egy végletek embere az biztos.

Egy valamit tuti biztosara vehetsz, hogy csak jól jártál hogy nem egy ilyen ember mellett kell leélni az életedet, még ha most nagyon pórul is jártál vele, de legalább túllettél rajta.

Remélem találtál, vagy találni fogsz egy téged sokkal jobban megérdemlő férfit. Mert nagyon rendes embernek tűnsz.

2014. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
köszi. igen így már nekem is körvonalazódott, hogy mindent csak maga köré szervezett, őt pátyolgatni, neki segíteni, voltaképp az egész kapcsolat arról szólt csak, hogy NEKI hogy lesz jobb.
2014. máj. 1. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!