Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éreztessem a pasimmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem a pasimmal, hogy nekem férfi kell? Mindig őt kell pátyolgatni.

Figyelt kérdés

Mindig én irányítom jobbnál, jobb munkahelyekre,(amiket aztán a maga sikereinek tud be), nekem kell körbeugrálni, ha valami baja van, hogy mit segítsek, pl úristen meg van fázva, most mi lesz. ahelyett, hogy simán venne egy neocitrant, vagy bármit kikúrálná és kész. Mindemellett az ágyban rendszerint nekem kell kezdeményezni, szabályosan várja; ha pedig nem teszem, akkor semmi, békénhagy, nincs szex. most mondjam azt, hogy erőszakolj már meg "béla"!?

És az egész családja alátesz idióta kérdésekkel, hogy ha olyan hideg van most a melohelyen "küldünk zoknit"

jelzem a srác 32 éves.

Amúgy meg eszement jó pasi, nem szakításon gondolkodnék, mielőtt felmerülne.

Szóval hogy lehet ilyenből férfit csinálni?


2010. nov. 17. 18:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Itt a példa mit mondj neki: "Nem az anyád vagyok!"
2010. nov. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
mondjuk lehet benned is van hiba mert megteszed ezeket. és hozzá szokott. mond meg neki hogy akkor oldja meg nem vagy az anya. amugy nálam anyám volt ilyen mintha ö lett volna az én gyerekem. elegem lett és kerek perec meg mondtam neki hogy ez igy nem megy. nem béna hogy nem tudja meg csinálni. eleinte morgott meg besértödött de aztán el mulott.
2010. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 itboy válasza:
Szerintem kényelmes... mert megteheti! Te biztosítod neki, elkényeztetett lett. Nem azt mondom hogy ne járj a kedvébe pl.: főzés de van amit neki is meg kell tenni szerepet kell vállalnia a közös életetekben. Kezd lépésenként! Te főzöl de ő kiviszi a szemetet, bevásárol (lista alapján!)... te mosogatsz de addig porszívozzon... Ne mindig csak te, de ne is akard egyszeriben felcserélni a szerepeket. Virágnyelvet kerüld csak egyenesen a tényeket pontosan mit szeretnél. Ha nem, majd rájösz magad is hogy nem bírod és nem kell majd itt megkérdezned hogyan tovább...
2010. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

01:47-hez szerintem ez is dacot szülne

következőhöz: nem tudom hogy dac, és mérgelődés után változna e a helyzet, mert elég bosszúálló típus, tehát tuti kinézné az alkalmat, amikor visszavághat (mert ennyi agya van)

utolsóhoz: a háztartási munkában egy angyal, leszámítva amikor én főzök, csak kioktatni jön oda segíteni, hogy mit csinálok rosszul, így elhajtom akkor tv-zni

csak a betegség, munka ha épp kettő közt van akkor provokálja ki az anyaszerepet

és mindezek mellett benne semmi empátia

(pl amikor 4 keresztes a vizeletem-elég sűrűn- is hajlamos azt mondani, nem vagy te felfázva, csak nyavajogsz, ami miatt már szólni sem szólok, csak csendben szenvedek)

én arra gondoltam, erősítem az egoját (ha azt hiszi milyen keménynek látom, talán befejezi ezt a gyerekes dolgait, hogy felnézhessek rá)de állítom ez sz*rt se fog érni

úgy örülnék, ha erős, oltalmazó, biztonságot nyújtó párom lenne, dehát a mai világban örülök egyáltalán, hogy "rendes" barátom van aki még tetszik is.

2010. nov. 18. 20:12
 15/23 anonim ***** válasza:
fura egy pasid van. elötte is ilyen volt amikor meg ismerted? minden esetre ez nem jo igy. valamit kezdened kell. szavaidbol ugy tünik hogy inkább elfogadod ezt a helyzetet. ezel csak télleg rosszab lesz. mond meg neki még ha vita is lesz belöle. nem csak ö van a kapcsolatban hanem te is. mond meg neki ha gondja van van egy szép és okos anyukája te meg a párja vagy nem örökbe fogadtad! Ezt beszéljétek meg!
2010. nov. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

már előttem is ilyen volt

amikor még csak haverok voltunk és kórházban volt, az smsei témája az volt, hogy "most voltak bent anyukámék meglátogatni" -ez egy férfitől nem sráctól olyan gázos szerintem így mondanimeg hogy horkol a mellette levő és folyamatosan olyanokat kellett írnom, hogy az erő legyen veled :) stb

akkor már láttam, hogy ilyen tutyi-mutyi

csak akkor ugye még bele sem gondoltam

és van olyan érzésem, hogy jellemet kellene változtatnom, mert nála szerintem ez totál nem tudatos

és annyira nem is lenne baj, ha legalább fordított esetben látnám rajta a felelős gondolkodást, amikor én vagyok bajban vagy ilyesmi

sem egy vigasztalás(látom, hogy azt sem tudja mit kellene tennie, olyan szerencsétlen) sem bátorító mondatok, ötletek meg aztán végképp nincs, hogy nekem hogyan lehetne jobb adott esetekben

de leszidni aaaazt tud, ha valamit elcseszek, illetve vitában (ha valaki mással vitázok) teljesen egyértelmű esetekben sem nekem ad igazat

én meg ráhagyom, minek magyarázzam, ha nem érti, párszol próbáltam-hiába


kezdem úgy látni előre örültem egy rendes pasinak, de megszívtam

2010. nov. 19. 18:07
 17/23 anonim ***** válasza:

ugye vak a szerelem :) ha elötte is ilyen volt akkor nem változik. nézd télleg gondold végig hogy ezt akarod e csinálni? ennél még egyedül is jobb. nem hiszem hogy nem találnál mást. és é

rtedd még lenne egy gyereketek is te rá biznád? gyerek vinné oviba. ott meg ovonéni köhögtem meg halok... ááá ebbe bele gondolni is rossz.

2010. nov. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Randizhatunk ha kidobod a pasid ;)
2010. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

15:19-eshez

te is megfáztál és majd bele halsz? :)


amúgy hát, igen, vak a szerelem

de ez nem ebből jött, hanem hogy az ilyen "rejtett" dolgok később esnek le, ahogy telnek az évek. szép lassan kezd feltűnni csak, először észre sem veszi az ember, utána elsuhan felette, aztán helótja lesz, most meg itt kérdezősködik

2010. nov. 20. 20:50
 20/23 anonim ***** válasza:

már eltelt pár év a kiírás óta.

Kíváncsi lennék, hogy mi lett a pasival?

Megváltozott, vagy szakítottatok?

Vagy még mindig csak nyelsz?


Amúgy szerintem is meg kéne neki mondani, hogy ezt nem bírod, panaszkodd ki magad neki, ne hagyd szóhoz jutni, mondd el úgy ahogy most itt tetted, aztán vagy szakít ha elég tökös hozzá, de nem elég tökös úgy néz ki, vagy felfogja hogy nem mondhatni hogy a lába között található dolgon kívül, bármilyen módon is férfinak nevezhető egyed.

2014. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!